Випускний Вечір

Організація та Проведення випускного вечора в Києві 

Організація та проведення випускного вечора в Києві - це захід з підвищеною відповідальністю, саме тому івент-компанія "Шаленій.Kyiv-Event" приділяє цьому святу особливу увагу, адже випускний вечір проходить тільки один раз в житті. Випускний вечір - це зворушливий момент розставання зі школою та своїми вчителями, час відкрити нову сторінку у своєму житті.

Переходячи в 11 клас у Ваших дітей закінчується сама безтурботна пора, з учорашніх школярів вони стають випускниками, приходить час організації випускного вечора. Про шкільні часи будуть пам'ятати все життя, зустрічатися зі своїми однокласниками, згадувати витівки в школі, згадувати своїх вчителів, які були улюблені предмети, але так само будуть говорити і те, який був їх випускний вечір. Співробітникам нашої компанії під силу організувати випускний, який сподобається і батькам і дітям! Для Вас ми організуємо найоригінальніші, цікаві варіанти проведення останнього дзвоника і випускного вечора в Києві. Вечір цей повинен пройти особливо весело, яскраво і незабутньо. Тому організація випускного вечора в Києві повинна бути доручена справжнім професіоналам своєї справи. Організація та проведення випускного вечора в Києві - робота, до якої ми підходимо професійно, творчо і з душею.

організація та проведення випускного вечора в Києві

Організація та проведення випускного вечора в Києві повинна здійснюватися фахівцями для того, щоб Ваш випускний вечір був більш молодіжним і незабутнім. У нас є різні майданчики для випускних, а також багато різних артистів, ведучих, музичних груп, Dj. Наші можливості та досвід в організації випускних перетворять цю урочисту подію в справжній бал.

 

Ми проведемо підбір:                                                                   

  • Ресторану, бенкетного залу
  • флориста                                                                              
  • ведучого
  • напишимо сценарій
  • кейтерінг-сервис
  • артистів оригінальних жанрів
  • фото,відео
  • музичного супроводу
  • феєрверк
  • організація випускного вечора під ключ

 


 

                                                   Фото                                                                       Відео          

    випускний      

Випускний вечір ліцею Інтеллект

                                     Фото                                                                     Відео

    Випускний вечір в Києві      

 

Випускний вечір спец. школи О. Гончара

                                     Фото                                                                     Відео

    GONCHAR AVA