Ведучий на корпоратив

КорпоративПілот літака, капітан корабля, водій машини, вождь у держави ... Корпоративним заходом так само хтось повинен управляти! Від того, який ведучий буде на корпоративі, залежить все - як режисер фільму, від його таланту й майстерності залежить підсумковий результат.

Ведучий на корпоратив в Києві

Ведучий на корпоратив у Києві - дуже поширена послуга, що користується попитом в корпоративному світі, де піклуються про імідж та внутрішній клімат організації. Незалежно від формату, бюджету та масштабу корпоративної події, ведучий корпоративу прагне приділити увагу важливим деталям свята, обов'язково дає свій професійний коментар і проводить вечір за погодженнім сценарієм і поставленим цілям. Ведучий на корпоративний захід - це невід'ємна послуга гарного свята! Тільки професійні і досвідчені ведучі здатні створити необхідну атмосферу і зробити Ваш корпоративний вечір яскравим і незабутнім. Професійний ведучий - психолог, тренер спортивної команди, який бачить сильні сторони кожного учасника і особисто бере участь у цих заходах, об'єднує коллектв і ​​веде його до перемоги.

За роки роботи нашої івент агенції в особі організатора корпоративних свят в Києві, нам довелося співпрацювати з багатьма ведучими корпоративних вечорів, чия професійна робота залишилися в нашій пам'яті! Пропонуємо Вам ознайомитись з деякими з них.

Ведучі на корпоративне свято, захід у Києві

Ведучий на корпоратив в Києві

1. Ведучий Олександр

Ведучий з харизматичною зовнішністю. Досвід роботи на телебаченні більше 4-х років, включаючи роботу в прямому ефірі, автор багатьох телевізійних проектів. Працював на телеканалах: "Перший Муніципальний" (м. Донецьк), Телеканал «Фаворит ТВ» (м.Харків), модератор ТВ шоу "ШоуМаsтГоуОн". Провів корпоративні заходи для таких компаній як: Ювелірна компанія "Брюс", торгова марка "Галичина", льодова арена "Айс хол", фармацевтичний концерн "АПФ", весільний журнал "Ваша Свадьба" і тд. На даний момент працює на новому каналі в телепроекті "Піраньї". Проведе для Вас корпоративне свято, тімбілдинг.


ведучий на корпоративний захід

2. Ведучий Ігнат

Сучасний погляд на корпоративні свята і заходи, вміє імпровізувати, правильно і тактовно жартувати, захоплювати коллектив, створюючи яскраву і креативну атмосферу події. Акторська освіта, в КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого. Працював з такими корпоративними клієнтами: ТРЦ Ocean Plaza, American Medical Center, Авто трейд компані, Comfy, BILLA, Фармак, Poker Strategy відкривав перший ресторан KFC в Україні, проводив тренінги з командоутворення для Ascania group, BEl, MK Illumination
ведучий на корпоративне свято3. Ведучий Єгор

Досвідчений професійний ведучий, озброєний мікрофоном. Любить свою роботу, що дає можливість регулярно знайомитися і спілкуватися з новими людьми, значить постійно розвиватися.  Провів корпоративні заходи для Amrita, VolksWagen, НГА, AmericanExpress, Kiev DutyFree, ОріміТрейд, Grand admiral club та інших, в різних тематичних форматах. Adidas - Відкриття магазину, фанзона Coca-Cola Euro2012 на Столичному Майдані


 


 ведучий корпоративів в Києві4. Ведучий Олександр

Не залежно від формату корпоративу, головна професійна задача Олександра - дарувати гарний настрій!. Як говоритися «Поділися усмішкою своєю і вона до тебе не раз ще повернеться», - власне цим він успішно займаюся вже багато років. Проведе: корпоративне свято або захід, тімбілдінг. Працював з такими компаніями як: Adidas, Comfy, Юнімілк, Softcom, NetCracker Technology, Carlsberg Group, Адвокатська фірма «Паритет», CITROEN Ukraine, Надра Банк та ін
 професійний ведучий5. Ведучий Олександр

Професійний ведучий корпоративних свят і заходів у Києві, гуморист, шоумен. Заслужений діяч естрадного мистецтва України. Солідний досвід роботи, більше 15 років працював як естрадний співак, 10 років як провідний на корпоратив, конферансьє.