Ведучі-Конферансьє

Ведущий Эфим

Ведущий Эфим
Участник телепроекта "Лига Смеха" в составе команды "Одесские Мансы", ведущий свадеб, корпоративных и частных мероприятий более 5 лет, резидент Stand-Up Dnepr City, Вокалист и автор команды КВН "ДНЕПР"

ведучий Владислав

ведучий Владислав


Артикул - вк006

Опис:

Професійний ведучий, дипломатичний, інтелігентний, молодий і креативний шоумен. Один з найкращих ведучих спортивно-музичних фестивалів, а також корпоративних заходів і свят.

ведучий Антон

ведучий АнтонДосвід проведення заходів 7 років. Більше 300 корпоративних заходів, 50 приватних свят, акцій та презентацій. Грав у КВН.

Ведучий Володимер

Vova AvaМолодий та креативний ведучий з чудовим почуттям гумору. Без вульгарних конкурсів та застарілих ходів, робить будь-яке свято особливим. З багатим КВНівським досвідом, а так же учасник шоу Comedy Баттл на ТНТ.

 

ведучий Андрій

ведучий Андрій Артикул - в002

Опис

 Андрій -Приголомшливі ведучий, з величезним почуттям гумору! Ведучий телеканалу "Тет".

ведучий Олександр

ведучий Олександр

Артикул - вк010

Опис:

Сучасний ведучий свят будь-якої складності. Володар чарівною зовнішності, приємного голосу і приголомшливого почуття гумору. Він врахує всі Ваші побажання і зробить свято веселим і цікавим від початку і до самого кінця!

Ведучий В'ячеслав

Ведучий В'ячеслав

Артикул - вк017

Опис:

Креативний, запальний ведучий проведе ваше Весілля, Корпоратив, Вінчання, Ювілей, День народження у Києві та ін.

Ведучий Андрій

Ведучий Андрій


Артикул - в003

Опис:

Грамотна письмова та усна мова, працює з великими обсягами інформації, відповідальний, має безліч корисних контактів. Пройшов близько 20 тренінгів на тему івентмаркетінга, менеджменту та інноваційних технологій в івент-індустрії. Акуратний, порядний. Почуття гумору присутнє.

ведучий Олександр

ведучий Олександр

Артикул - вк007

Опис:

Професійний ведучий з харизматичною зовнішністю, проведе ваше весілля, корпоратив, презентацію, тимбілдинг, конференцію, концерт. Досвід роботи на телебаченні більше 4-х років, включаючи роботу в прямому ефірі, автор багатьох телевізійних проектів. Модератор телевізійного проекту "ШоуМаsтГоуОн". Ведучий телевізійної програми "Піраньї" (Абзац).

Ведучий Єгор

ведучий Эгор
Артикул - вк001

Опис:

Озброєний мікрофоном, досвідом в 6 років. Бажанням займатися тим, що подобається і вдосконалюватися в цьому напрямку. Підтримку здійснюють терті польові аніматори і кавалькада штабних підпоручиків. Проведе: Вечірку, Корпоратив, Тимбілдинг, промоакції, Аукцион, Презентацію, Приватні свята, соціальні проекти.

 

ведучий Євген

Ведущий Евгений Янович сайт, контакты

 

 

 

 

 

 


Веселий і енергійний ведучий з великим досвідом проведення корпоративних і святкових заходів. Душа компанії. Євген - ведучий в гумористичному стилі! «Кріпатура» м'язів, що відповідають за посмішку вам гарантована.

ведучий Ігор

ведучий Ігор


Ненав'язливий, талановитий, винахідливий і веселий ведучий. Вільно володіє російською та українською мовами. Шоу-програма - не тільки конкурси та жарти, але і професійний підхід до заходу: розроблена програма з урочистими привітаннями, яскравими привітаннями, танцювальної та ігровою програмою.

Василь Логай

Василь Логай
Василь Логай

Василь Логай - співак, ведучий, фіналіст телепроекту "Шанс". Український Jamiroquai, як його назвав ведучий "Шансу" - Кузьма. Його кліпи ротуються на музичних телеканалах. ФІНАЛІСТ У телевізійному проекті КАНАЛУ 1 +1 "ГОЛОС КРАЇНИ"! Василь має десятирічний досвід роботи на корпоративах і клубних сценах. Репертуар - обширнейший! Починаючи від ексклюзивної кавер-програми, складеної з пісень Jamiroquai, Stevie Wonder, Jamie Cullum, Maroon 5, яку ніхто більше не запропонує в нашій країні, і закінчуючи програмою відомих всім хітів минулого сторіччя.

ведучий Ігнат

ведучий Ігнат

Артикул - вк003

Опис:

Креативний ведучий проведе захід будь-якого рівня і масштабу. Досвід роботи більше 5 років, акторська освіта. Проведе: Корпоратив, Весілля, Teambuilding, Семінар або Тренінг.

 

Ведучий Віталій

Ведучий Віталій


Артикул - вк009

Опис:

Ведучий заходів: корпоративи, день народження, відкриття, весілля, розіграші, ведучий концертів, клубні вечірки - МС, виїзні (тимбілдинг).

Олександр Вітер

veter ava
Артикул - вп0015

Опис:

Професійний ведучий - конферансьє з досвідом роботи більше 10 років, проведе ваш корпоративний захід, весілля, день народження у Києві. Заслужений діяч естрадного мистецтва України, шоумен. Провів більше тисячи заходів.

Ведучий Дмитро

ведучий Дмитро 

Артикул - вк0027

Опис:

Якщо Вам набридли чорно-білі ведучі з анекдотами і попсовими конкурсами, Ви втомилися плескати кульки в костюмі свині - тоді цей ведучий для Вас! Сучасний підхід до свята.

Дует ведучих

дует ведучих


Артикул - вк011 

Опис: 

Представляємо Вашій увазі дует професійних і веселих ведучих. Ведучі спеціалізуються на весільних і корпоративних святах.

Ведучий Сергій

Ведучий Сергій

Артикул - вк013

Опис:

Ведучий заходів: від ювілею і корпоративної вечірки до дня міста, організація та проведення свят і заходів. Свято без ведучого -армії без командувача, Яхта без капітана, Шлюбна ніч без нареченої.

Ведуча Марина

Ведуча МаринаАртикул - вк008

Опис:

Великий досвід роботи в проведенні заходів - презентацій, церемоній нагородження, корпоративів, міських заходів, весіль і весільних церемоній. Працювала з такими компаніями як: "Атлант-М", "Універсальний ломбард", "РУМЕС", "Сергол", "ФІМ груп", "Стерх", "1-я будівельна корпорація", "Туарег Клуб", Торговий центр "ВМБ "," Епіцентр "," Лавринович і Партнери "та багатьма іншими, приватні заходи, дні народження та весілля.

<< Початок < Попередня 1 > >>

Сторінка 1 з 2