Новорiчний корпоратив 2019 для компанii “Укртепло”

На цей раз в програмi вечiрки було багато сюрпризiв, як для рядових спiвробiтникiв, так i для керiвних осiб.

Новорічний корпоратив у великій компанії – це захід з широким розмахом і величезною відповідальністю. Саме тому вже другий рік поспіль компанія “Укртепло” довіряє організацію і проведення цієї події нашій івент-агенції.

На цей раз в програмі вечірки було багато сюрпризів, як для рядових співробітників, так і для керівних осіб. Вечір відкривали степ-виконавець Володимир Шпудейка і танцювальний дует. Драйв підтримували шоу барменів, фокусник і світлове шоу. Артисти в LED костюмах / піксельний шоу перетворили звичайні танці на дансполе в запальну вечірку. Приємною несподіванкою для директора компанії став подарунок від колективу – портрет золотими блискітками. Подуріти і відчути себе знову дитиною змогли буквально всі, адже в програмі корпоративу було паперове шоу з купою стрічок. Протягом усього свята атмосферу затишку та привітності створював джаз-бенд.

Крім шикарною розважальної програми гості змогли спробувати різні незвичайні і смачні страви, які готувалися прямо в залі ресторану. Вишукані алкогольні напої і тонкий гумор ведучого стали приємним доповненням до такого прекрасного вечора. Нам можна довіряти, з нами приємно співпрацювати, завжди весело і легко святкувати всі ваші найважливіші події в житті!

Відео звiт
Новорiчний корпоратив 2019 для компанii “Укртепло”