Туризм

Організація весільної подорожі, Весілля за кордоном, Весільний туризм

 Весільна подорож. Поїздка, в яку відправляються молодята, призначена тільки для них двох. Серця б'ються в унісон і вся краса світу тільки для вас. Весільна подорож під час медового місяця дозволить новій сім'ї почати спільне життя з казки, в якій є тільки вони, а все навколишнє прагне радувати і приносити задоволення. Організуйте собі незабутню весільну подорож, втілити в життя всі свої фантазії і нехай ваше весільну подорож стане початком казки довжиною в вічність. Організація весільної подорожі в Києві від Івент агенції "Шаленій.Kyiv-Event".

Медовий місяць на Гоа - земля, багата природною красою. Цей штат є фаворитом за кількістю медових місяців проведених тут в порівнянні з іншими районами Індії і навіть іншими країнами. Весільні подорожі завжди оповиті романтичним серпанком, і безтурботний пляж Гоа створює бездоганний фон для відмінного початку нового шлюбного союзу.


 Молодята, як правило, віддають перевагу мальовничим пляжам Гоа. Всі закохані бажають зміцнити свій союз в місці злиття сонця, піску і моря. Всі, хто хоче провести деякий час подалі від дратівливого скупчення людей, можуть сміливо вирушати на відокремлені пляжі Південного Гоа. Уявіть фантастичний захід на річці, по якій пливе катер, на якому чудові артисти розважають вас музикою і танцями.

goa

Мальдівські острови. З ними пов'язані лише найприємніші асоціації, а, можливо, ви будете згадувати це словосполучення всякий раз, заглядаючи в сімейний альбом. Весільний альбом. Отже, весілля на Мальдівах. Наше агентство допоможе вам організувати цю казку. Шепіт індійського океану, викликаний повільним перекочування хвиль об берег, невеликий вітерець, яскраво-синє небо і ваша весільна клятва, звуки, вимовлена ​​так, немов немає нікого крім вас на цій землі. Коралові рифи, найчистіший пісок, сама природа і чиста і спокійна, і, немов, благословляє вас перед укладенням цього союзу.

Весілля на Мальдівах - це прибережні або водних бунгало в обраній вами частині острова, рифи, простирадло з зірок, що відбиваються в яскравих водах могутнього океану.

maldivu

 Весілля в Дубаї поєднуються з фоном великої пустелі, береги та пальм, що дозволяє Вашу весільну фото-сесію зробити воістину унікальною і романтичною. А головне, весілля в ОАЕ можна в будь-який час, адже відпочинок в ОАЕ це розкішний відпочинок, а також гарантована відмінна погода круглий рік, білосніжний пісок, ласкаве сонце!!


 Ми пропонуємо проведення весілля в ОАЕна пляжах готелів або в розкішних альтанках. Ми працюємо з усіма готелями ОАЕ і тому можемо приготувати для Вас пакет весілля в ОАЕ в будь-якому регіоні й місці.

OAE

 Прекрасна багатогранна країна Іспанія! Багатокілометрова узбережжі, екскурсійні пам'ятки, замки і палаци - тут будь-який мандрівник знайде для себе розваги.

 І, звичайно ж, ми приготували для Вас можливість організувати свою Весілля в Барселоні! Одруження можлива провести в замках, палацах, на віллах, на терасах. Після весільної церемонії ви можете відправитися на фото сесію по історичних місцях Барселони, а також на морське узбережжя.

ispania

 Париж. Не секрет, що весільна церемонія в Парижі нікого не залишає байдужими. Можна годинами спостерігати за одним з найчарівніших чудес світу Ейфелева вежа. Це грандіозна споруда так і манить своєю нескінченною висотою і неприступністю. Весілля в Парижі на вершині Ейфелевої вежі піднесе двох закоханих до небес, так як це одна з найвищих точок нашої планети. Підкоривши вершину Ейфелевої вежі, Ви відчуєте себе птахами, вільно ширяючими над землею немов ангели.

 

 Фотосесія в Парижі допоможе Вам відчути себе зіркою світової величини. Як говорять багато джерела поп діва Бейонс і Jay-Z відзначили церемонію одруження саме в Парижі. Британський комедійний актор Саша Барон Коен і австралійська актриса Айсла Ленг Фішер одружилися в Парижі 15 березня. На цій церемонії були присутні лише 6 чоловік гостей.

 Весілля в Парижі, звичайно, ж не обходиться без Єлисейських полів. Під звуки музики Джо да Сена всі закохані повинні пройти через всю головну алею Єлисейських полів. Ще одна назва Єлисейських полів острови блаженних. За французьким додання там живуть духи героїв, які отримали від богів безсмертя і пара, яка там обвінчається, проживе довге і щасливе життя.

PARIS