Тенти, подіуми

Оренда банерних конструкцій

оренда прес волл, бренд wall київ


Артикул - тп008

Опис:

Оренда та виготовлення прес волла, бренд Волла в Київ на свято чи захід - весілля, презентацію, корпоратив, випускний вечір.

Весілля Creative Club "Bartolomeo"

ava


Артикул - тп001

Опис:

Весілля Creative Club "Bartolomeo" - конструктивні рішення дизайнерського оформлення весільної церемонії і банкету, комплексне технічне забезпечення (світло, звук), флористика та декор майданчиків. Комплекс Prolyte устанавлавется в якості навісу 22х16 м.

Приклади шатрів, тентів

example1Артикул - тп002

Опис:

Приклади шатрів, тентів

Оренда тентової конструкції "Пагода"

pagoda1Артикул - тп003

Опис:

З її характерним зовнішнім виглядом, pagoda створює класичну атмосферу. Ви можете використовувати її в якості VIP-палатки для весілля, зустрічей гостей, заходів: вона швидко збирається і розбирається, завдяки своїм унікальним дизайнерським і технічним рішенням.

Оренда тентової конструкції "Мультіфлекс"

multiАртикул - тп004

Опис:

Тенти multiflex є одними з найбільш універсальних, надійних і загальновизнаних не тільки в Європі, але і в Японії, Америці і Австралії. Ця система - свого роду конструктор в світі тентових конструкцій. За допомогою типових модулів multiflex можна зібрати тентові конструкції різноманітних форм і розмірів, причому кожна така конструкція буде не тільки виглядати як єдине ціле, але і буде забезпечувати максимальний захист від дощу (за рахунок відсутності спеціальних водозливних жолобів і їх численних сполук).

Оренда тентової конструкції "Уніфлекс"

uni1

Артикул - тп005

Опис:

Тентові павільйони uniflex призначені для використання в якості тимчасових споруд з шириною прольоту конструкції до 30 м. Найбільшого поширення в світі тентові павільйони uniflex отримали в якості швидкомонтованих павільйонів для проведення різного роду великих корпоративних, приватних та масових заходів на відкритих майданчиках: презентацій, виставок, весіль , ювілеїв, а також спортивних та інших відповідних заходів.

Заміська резиденція (ювілей)

ybileyАртикул - тп006

Опис:

Заміська резиденція (ювілей) - Навіс Prolyte 20x50м., 2000 м2 подіуму.

Козирный Picnic Party

picnic

 


Артикул - тп006

Опис:

Оригінальний сценічний конструктив Prolyte St і 1000 м2 подіуму.