Тимбілдинг "KST Group Ukraine"

GlavnaayKST

 
Дата -26.09.2014

Кількість - 40 чол

Подія - Корпоративний тимбілдинг

Замовник - "KST Group Ukraine"

Корпоративний тимбілдинг компаніі «КСТ ГРУП УКРАїНА»

 В Івент-агенцію «Шаленій» звернулася компанія «KST Group Ukraine» з проханням організувати для них продуктивний, корпоративний тимбілдинг. Нами був написаний сценарій командоутворення який включав в себе основні аспекти активного корпоративного відпочинку.

Як все відбувалося:

 По приїзду гостей, ведучий провів півгодинне «загальне коло» і так звану розминку, де шляхом цікавих інтерактивів входив в контакт з публікою. Далі розділили всіх на команди (по 10-12 чол). Кожна команда готувала назву, девіз і «унікальний» танець, після чого демонстрували свої номери один одному. Потім почалася гонка за першість.)
 Проходження вправ. Всі етапи гри були у вигляді естафети з великою кількістю барвистого реквізиту, на кожному з етапів треба проявити кмітливість, відвагу, фізичну витривалість і, звичайно ж, здатність перемагати командою!
 Завдання передбачали використання принципів командної роботи, які допомагають познайомити учасників та набути позитивного досвіду та спільної взаємодії.
 За виконання завдання вони отримували заохочення - шматок карти, який необхідний для подальшого виконання спільного завдання. А саме, пошуку скарбу, по зібраної всіма командами карт.
 Після добутого скарбу, провели фінальну дію. Підвели підсумки. Нагородили команди за проявлену активність і відправелись продовжувати наше свято за банкетним столом під шикарну музику.

Що получили в кінцевому результаті:

Знайомство учасників один з одним.
Придбання досвіду спільної взаємодії.
Покращення комунікативних умінь учасників програми.
Підвищення згуртованості учасників.
Продуктивний спільний відпочинок.
Стимулювання розвитку в компанії.
Підвищення загальної лояльності колективу по відношенню до компанії.

Дізнатися білше про організацію тимбілдинга Ви можете за посиланням - http://shaleniy.com.ua/uk/organizatsija-timbildingu