Весілля в замку «Relais La Suvera»

Весілля в замку «Relais La Suvera»

 


 


Дата - 14.06.2014

Кількість - 100 чол

Подія - Весілля

Замовник - Приватна особа

Весілля в замку «Relais La Suvera» Італія

Команді Івент-агенції «Шаленій» пощастило взяти участь, в організації неймовірно казкового весілля!

Відбулося воно в історичній будівлі «Relais La Suvera». Замок, який розташований в чарівній сільській місцевості К'янті між Сієною і Флоренцією. Місце - дуже давнє, одне з перших споруд середньовіччя. Справжній музей, весь в старовинних картинах з гобелена, древніх скульптурах і дорогоцінного фарфору. Неймовірно багато місць для фотосесії!

Грамотна і креативна робота флористів, надала старовинному замку вишуканий почерк сучасного стилю.

Проводили дану подію чудовий дует ведучих. Гості мали змогу насолодитися, виступом Адріано Челентано, який власною персоною приїхав на це свято і привніс свою італійську родзинку в це свято. Так само гостей розважав наш хороший друг, професійний фокусник ілюзіоніст - Юрій Мончак. Юрій не поступився загадковості цього старовинного замку і знайшов чим здивувати і підкорити публіку. Всі були вражені його майстерністю і магією! Вогняне шоу своїм виступ запалило гостей і вони веселилися до ранку =)

Одним словом, атмосфера була прекрасною. Я думаю що всі учасники даного грандіозного весілля запам'ятають цей день на все життя! А Ви зможете насолодитися нашим невеликим фото звітом!