Шоу-балет

bal ava
Артикул -шб011

Опис:

Шоу-балет з різноманітністю сучасної хореографії та латиноамериканських танців.

черлідери

черлідери в Києві

Артикул -шб004

Опис:

Пластика, привабливість і краса - всі ці якості властиві професійним Чирлідерам. Танцювальна підготовка і вміння танцювати на повну - запорука того, що ви станете очевидцями приголомшливого по своїй енергетиці видовища.

шоу балет на воді

шоу балет на воді 

 

Яскраве і запальне шоу для літніх заходів шоу балет на воді. Таке шоу прикрасить будь-яке свято або івент: вечірку, корпоратив, День народження, весілля та ін.

тріо акробатів

комедійний номер акробатів

 

 

 

 

 

 

 Комедійний номер з елементами акробатики та брейк - дансу.

паперове шоу

бумажное шоу в Киеве
Вартість програми - від 7000 грн

Тривалість - 40 хв.

Яскраве і видовищне шоу на будь-яких майданчиках ресторанах, ТРЦ, готелях і клубах) і для будь-якого формату подій: весілля, дитячі свята, корпоративи, приватні заходи, промо-акції та ін. Артисти паперового шоу дадуть жару на будь-якому заході, будь-якого формату і тематики. Замовити паперове шоу в Києві, Ви можете на нашому сайті.

Світлове шоу, барабанне шоу, LED шоу

Світлове шоу , барабанне шоу , LED шоуВартість - 15 000 грн

Опис:

Сучасне Hi Tech шоу в яскравий led костюмах для ваших свят і заходів.

театр тіней

театр тіней в Києві
За час виступів, команда театру тіней встигла продемонструвати глядачам свою творчість і поділитися успіхами не тільки на великій сцені, а й на приватних святах, весіллях та корпоративних заходах

Битбокс / Electric Boogie

Битбокс, Электро буги, Electric Boogie

 
Описание:

Профессиональный музыкант (битбокс) и танцор  в стиле Popping ( Более 50-и стилей и подстилей, таких как Animation, Boogaloo, Waving, King Tut, Finger Tut, Strobing, Gliding и т.д.) Помимо танцев развивается как музыкант и битбоксер.

Танцювальний ансамбль "Кавказ"

Танцювальний ансамбль "Кавказ"Запальний танцювальний ансамбль "Кавказ" на Вашому святі або заході.

Володимир Шпудейко

Володимир Шпудейко сайт, контакти
Заслужений артист України, український хореограф, степ-танцівник, актор театру і кіно.

Капоейра Київ

capuero ava
Артикул -шб001

Опис:

Капоейру часто прийнято називати бразильським бойовим мистецтвом. Але насправді, де саме вона з'явилася - в ​​Африці чи в Бразилії - точної відповіді не існує.

Брейк-данс Команда

bboy ava

 

 Артикул - шб002

Опис:

Креативна Брейк Данс команда...

 

Шоу-балет

rs ava

 

 

 

 

Артикул -шоуб008

Опис:

Шоу-балет працює з 2008 року. У складі 4 (6) чоловік (2 дівчини і 2 хлопця). Можливі різні варіанти до 15 танцюристів. Працює в різних танцювальних напрямках на будь-який смак. Шоу балет може провести майстер-класи в різних танцювальних стилях.

Шоу балет

ava

Артикул -шб009

Опис:

Епатажне, шокуюче, фантастичне дійство, наповнене соковитими і несподіваними образами. Шоу, здатне вразити уяву глядача, викликати сплеск емоцій і додати неповторну, чарівну енергетику.

Шоу балет

ava

Артикул - шб005

Опис:

Шоу-балет готовий прикрасити Ваше свято яскравими і неповторними номерами! Танцювальна програма балету різноманітна. Кожен номер має свій барвистий костюм і неповторний образ.

Афро-шоу

афро шоу в Киеве
Артикул -шб010

Опис:

Ціна - 6000 грн / 3 блока

Афро-шоу - шоу барабанщиків. Хочете на своїй вечірці, дні народження, весілля, корпоративному заході або на будь-якому іншому святі відчути атмосферу Африки? Забудьте про холод і морози, про нудний мегаполіс і пориньте в справжню екзотику.

Шоу балет

ren ava

 

 

 

 

Артикул - шоуб003

Опис:

Шоу-балет пропонує свою запальну танцювальну шоу-програму для Вашого свята, а також танцювальні майстер-класи для Ваших гостей

акробатичне соло

vika solo acro

 

 

 

 

 

Артикул -шб013

Опис:

Професійне акробатичне соло ...

Шоу балет

rio avaАртикул -шб001

Опис:

Ціна - 6000 грн / 3 номери

На будь-якому святі, корпоративі чи вечірці хочеться бачити таких артистів які вміють не тільки показати шоу, але і створити певну атмосферу, передати глядачеві відповідний настрій, доставити естетичне задоволення.

Шоу балет

fr ava

Артикул - шоуб006

Опис:

Шоу балет в Києві працює практично у всіх популярних танцювальних жанрах, серед яких самі різні тематичні танцювальні номери, естрадно-стилізовані танці, а також танці в стилі вар'єте.

<< Початок < Попередня 1 > >>

Сторінка 1 з 2