Шоу балет

ava

Артикул - шб005

Опис:

Шоу-балет готовий прикрасити Ваше свято яскравими і неповторними номерами! Танцювальна програма балету різноманітна. Кожен номер має свій барвистий костюм і неповторний образ.

Шоу балет, Артикул - шоуб005

У програмі шоу балету 16 номерів у різних танцювальних стилях і напрямках Кожен номер має свій барвистий костюм і неповторний образ. Кількість осіб в танці варіюється (від 2 до 5 осіб), залежно від розміру майданчика і побажань замовника.

Також ми завжди готові підлаштуватися під тематику Вашого свята і створити танець спеціально для Вашого заходу (обговорюється заздалегідь); виступити в костюмах, які найбільш близькі до теми будь-якого спеціального події! А ціна Вас приємно здивує! Шоу-балет в Києві виступає на різних майданчиках і вечірках, це: ресторани, клуби, кафе, корпоративні заходи, концерти, весілля, дні народження, зйомки на телебаченні і так далі. А так само надаємо танцювальну підтримку співакам. Наш шоу балет працює в Києві, Київській області, а так само ми розглядаємо пропозиції на гастролі по Україні і іншим країнам.