Різдво

Организация Рождества в Киеве

Івент-агенція «Шаленій.Kyiv-Event» допоможе вам організувати і провести масове гуляння в Різдвяну ніч. Різдво Христове – одне з головних свят християнства, що святкується на честь народження Ісуса Христа.Подаруйте собі і своїм близьким казку і чарівну атмосферу свята.

rizdvo

 З давніх часів Різдво Христове вважається унікальною подією, а в Церкві, у цей день відноситься до числа великих свят календаря. За  свідченням Євангелія це свято показується перед нами чудесним, найбільшим, "Божественним" святом, який так важливий і дорогий для нас, так любимо усіма нами. Цей чудовий день в писаннях називають справжнісіньким "початком" для всіх великих православних свят.

 Перед початком свята йде Навечір'я, який ще називають Різдвяним святвечором. Ви знаєте, що таке Навечір'я? Це така служба разом з читанням царських годин. На них згадують події, які безпосередньо відносяться до Різдва. У день Святвечора дотримуються особливо суворого посту, яким закінчується передуючий святу Різдвяний піст. Назва такої події, мається на увазі "святвечір", походить від слова "сочиво", яким називають незвичайне пісне блюдо. Також Ця страва називають - кутя її готують саме в цей день. Кутя представляє з себе, своєрідну кашу з пшона або рису з медом і сухофруктами. Існує традиція, яка склалася з давніх часів, коли люди не їдять до першої зірочки на небі. Ця зірка завжди нагадує нам про Віфлеємську, вона показала стежку волхвам до місця Різдва Хрістова. В ніч перед Різдвом Христовим відбувається святкове богослужіння.

 Організація свят у Києві, це клопітке заняття, до якого підходять з усією відповідальністю. Напередодні урочистості всі віруючі люди розговляються, їдять, поки не пісну їжу, скромну. Тому необхідно враховувати всі тонкощі при підготовки такої важливої ​​події. Ми з радістю готові Вам у цьому допомогти.

У нас можна замовити :

  •     конкурсну програму
  •     ведучого
  •     музичний супровід
  •     артистів
  •     поздоровлення від Діда Мороза та Снігуроньки
  •     різдвяний фуршет
  •     прикраса майданчиків різдвяними композиціями
  •     розважальну програму

Ми зробимо все, щоб Різдво запам'ялося вам насиченими позитивними емоціями зимового свята. Запропонуємо : різдвяний бал - маскарад, етно вечірки з веселими колядками, виступом фольклорних колективів і катанням на санях і возах з кіньми.