Ресторан - Балкан

balkan avaАртикул - рз009

Опис:

Солодкі моменти життя, сонячну атмосферу і кухню п'яти морів зібрав під своїм дахом ресторан «БАЛКАН». Враження від подорожі по меню настільки ж яскраві, як і від подорожі по скелястій Сербії, екзотичних, але вже рідних для українського серця Туреччині або Греції, Греції - в якій є все. Але якщо ви не змогли познайомитися з незабутньою Балканської кухнею в цих країнах, ви можете зробити це прямо зараз.

Ресторан Балкан в Києві

У ресторані «БАЛКАН» страви готуються тільки за старовинними і оригінальними рецептами з їх особливим національним колоритом. Відвідавши ресторан, здивуються навіть самі розбірливі гурмани. М'ясні страви відрізняються оригінальністю і немислимою простотою одночасно. Крім традиційних для України видів м'яса в меню багато вишуканих страв з баранини. Любов жителів Балкан до овочів, в загальному, і до болгарського перцю зокрема нікого не залишить байдужим. Звичайні овочі в ресторані «БАЛКАН" стають вишуканими шедеврами.

Звичайно ж, які Балкани без моря і морепродуктів? Морська риба, креветки, молюски в меню представлені величезною різноманітністю. Страви з морепродуктів - національні, класичні, оригінальні і авторські - соте з морепродуктів - страви від шеф-кухаря. Все настільки свіже, що створюється враження, ніби їх щойно виловили рибалки і принесли в ресторан, який стоїть на узбережжі. Їх миттєво приготували і подали Вам на стіл офіціанти, майстри своєї справи, професіоналізм яких підкреслює гостинність господарів, їх щирість і повага до кожного входить гостю. Ресторан підійде для організації корпоративів, весіль, ювілеїв.