Ресторан - Альдо

aldo ava

Артикул - рз011

Опис:

Розважальний комплекс "Aldo" пропонує Вашій увазі банкетний зал, розрахований на 120-150 чоловік, який надихне Вас і Ваших гостей не тільки вишуканою кухнею, але й продуманої обстановкою, яка створює затишок і романтичний настрій. Тепла атмосфера, привітний прийом, відчуття неземного свята зроблять його неповторним і незабутнім.

Ресторан Альдо в Києві

Ще Ви зможете розслабитися в ресторані, де будь який Ваш каприз не буде залишений без уваги - від вишуканих десертів до запаморочливих коктейлів - атмосфера свята дійсно незабутня, адже ресторан - ідеальне місце для проведення весіль, ювілеїв, днів народжень, зустрічей випускників та інших заходів.

У нашому Disko проводяться стильні вечірки, тематичні дискотеки різних музичних напрямків. Кращі ді-джеї України, і не тільки, створять надзвичайну атмосферу феєричності, а запальні МС нікого не залишать байдужими - тіло жадає рухів - і все це у нас - затишок, романтика, любов! Так само наші молодята зможуть насолодитися подарунком від закладу - першокласним шампанським з ексклюзивною етикеткою і вишуканими цукерками - принадами для першого кроку в солодке життя.