Майданчики для проведення активного відпочинку

lokaz news

У даній статті Event-компанія "Шаленій.Kyiv-event" розповість вам про деякі майданчики, де можливо провести корпоративний відпочинок або організувати тімбілдинг в Києві. Найчастіше питання, яким задаються компанії при організації відпочинку на природі - "Де провести Корпоративний відпочинок?". Локацій у Києві та передмісті, досить таки не малу кількість, для того, щоб відповісти на це запитання, потрібно чітко знати:

Майданчики для проведення активного відпочинку

Кількість чол, вимоги до локації (тому існую платні і безкоштовні), вид заходу, ну і звичайно ж де вона повинна бути розташована. Пропонуємо вам ознайомитись з найбільш популярними з них:

1. Острів Везіння - Острів розташований в 26 км від центру м. Києва, в Конча - Заспі.

 

                  ves1   ves2

2. База відпочинку "Труханів" - Комплекс відпочинку та розваг «Труханів» знаходиться на Дніпрі, напроти історичного центру міста Києва, на острові Труханів, між головним руслом Дніпра та Матвіївської затоки.

                  try1   try2

 

3. Мальовниче місце під Києвом - Локація розташована в 15 км від Києва на галявині в сосновому лісі на березі озера.

 

                  bobr1   bobr2

 

4. Острів "Великий" - О.Велікій розташований у межах міста під Вишгородом не доходячи кілька кілометрів до шлюзу Київського водосховища. Це приблизно в 1.5 годинах ходьби на теплоході від центрального речвокзала.

 

                  vel1   vel2

 

5. Два Бобра - Два Бобра знаходиться всього в 7км від Києва по Житомирській трасі.

 

                  2bobra   2bobra1