Плач Eремii

plach3plach2mandu2
starIcon9/10

Плач Єремії вважається культовою українською рок-групою. Вона була заснована ще в 90-х роках минулого століття і до сих пір актуальна і цікава слухачеві. Золотим хітом групи стала пісня…

Product Description

Организація виступів Плач Eремії: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

Плач Єремії вважається культовою українською рок-групою. Вона була заснована ще в 90-х роках минулого століття і до сих пір актуальна і цікава слухачеві. Золотим хітом групи стала пісня «Лиш вона». Цікаво, що саме ця пісня стала найпопулярнішою за останні 25 років і її знає практично кожен житель України.

Плач Єремії виконує пісні в основному українською мовою. Вся увага приділяється не складнію музиці, а текстам пісень. Адже в кожній з них розповідається невелика історія любові, відносин, життя. Ця група подобається молоді та людям старшого віку, її репертуар НЕ танцювальний, а скоріше на цінителя якісного звуку і красивого голосу. Якщо ви хочете показати свій хороший смак, здивувати гостей, Плач Єремії стане відмінним вибором.

Колектив буде справжньою перлиною будь-якого заходу – ювілею, корпоративу, презентації. Під них приємно згадати різні моменти життя, поговорити або просто послухати улюблені і такі знайомі пісні.

Вартість
Тривалість виступу
Додатково оплачується
Вiдео