O.Torvald

torv3torv2torv1
starIcon10/10

Українська рок-група Оторвальд виконує пісні в одному стилі, без домішок якихось інших жанрів. Тому їх творчість безсумнівно сподобається шанувальникам грубого року з сильним звучанням…

Product Description

Українська рок-група Оторвальд виконує пісні в одному стилі, без домішок якихось інших жанрів. Тому їх творчість безсумнівно сподобається шанувальникам грубого року з сильним звучанням гітари і барабана. У 2017 році вона представляла Україну на пісенному конкурсі Євробачення з одним зі своїх хітів.

O.Torvald виконує пісні українською мовою, в репертуарі є лише кілька пісень російською. Їх композиція стала саунд-треком до серіалу «Київ днем і вночі». Крім цього ви напевно чули такі пісні: «Вірвана», «Крик», «Там де я» та інші.

Оторвальд вважається досить специфічною групою і не зраджує своїм принципам, працює тільки в одному напрямку. Під їхні пісні ви навряд чи захочете потанцювати. Зате вони здатні створити душевну і комфортну атмосферу для відмінного відпочинку всіх гостей. Група стане хорошим доповненням до шоу програмі дня народження або ювілею, корпоративу, презентації, приватної вечірки та інших заходів.

Вартість
Тривалість виступу
Додатково оплачується
Вiдео