Організація Тімбілдингу

Організація та проведення Тимбілдінгу в Києві

Організація тимбілдингів в КиєвіОрганізація Тимбілдінгу в Києві або командоутворення (Team building - побудова команди) заходи які об'єднують колектив і завойовують все більшу популярність в Україну.

Івент-агенція «Шаленій.Kyiv-Event» пропонує вам організацію активного корпоративного тимбілдінга, який ми проведемо в різних форматах і стилях. У сучасному розвитку компаній, тимбілдинг - інструмент командоутворення персоналу, як один з найефективніших методів управління. Організувати тимбілдинг в Києві можна як на природі, так і в приміщенні. Складові успішного тимбілдінга - це добре підібрана локація і правильно продумана програма. Майданчиком для проведення може бути: база відпочинку в Києві, заміські комплекси, морське узбережжя Криму, карпатські гори або затишний пансіонат в живописному куточку нашої країни або за її межами.

Організація тимбілдінга в Києві поєднує в собі не тільки важливе корпоративний захід, спрямований на згуртування колективу, а й приємний активний відпочинок Чи не це мрія середньостатистичного офісного працівника! Методики організації тимбілдінга дуже різноманітні, і дозволяють проводити цікаве і неформальне командоутворення в рамках різного бюджету та на різну тематику. У всіх цих випадках організація тимбілдінга нашою агенцією буде спрямована на виконання завдань, які ставляться перед даним заходом, а саме:

  •      згуртування колективу;
  •      вироблення командного духу;
  •      розвиток корпоративної культури;
  •      підвищення ефективності командної роботи;
  •      допомагає виявити лідерів;
  •      розкриває потенціал кожного учасника
  •      NEW!!!- Живі квести

 

 І при всьому цьому тімбілдінг - не нудний, виснажливий тренінг, а повноцінний активний відпочинок. Найсильніша сторона тимбілдингу це те, що для проведення заходу пропонуються місця, які кардинально відрізняються від звичної офісної обстановки, що сприяє психологічному та емоційному розвантаженню.

 Замовити організацію тимбілдінгу в Києві, ви можете за тел: (044) 223 92 61.

Нижче представлені приклади наших робіт

 

                                       Фото                                                                                       Видео

     проведення тимбілдингів