Організація та проведення Тимбілдингу

Івент-агенція Шаленій.Kyiv-Event пропонує вам організацію активного корпоративного тимбілдінга, який ми проведемо в різних форматах і стилях. У сучасному розвитку компаній, тимбілдинг-інструмент командоутворення персоналу, як один з найефективніших методів управління.

Приклади проведення тимбiлдингу

Тимбiлдинг Мати і дитя
Тимбiлдинг “Мати i дитя”
Команда iвент агенції «Шаленій», реалізувала для медичного центру «Мати і дитя» командообразовательную програму «Ігри патріотів».
Тимбiлдинг Hilton Kyiv
Тимбiлдинг “Hilton Kyiv”
Організація тимбілдингу для топ-менеджерів готелю “Hiton Kyiv” доставила масу позитивних емоцій нашому творчому колективу! Захід пройшов на одному диханні.
ТИМБiЛДИНГ ST.SOPHIA HOMES
ТИМБiЛДИНГ “ST.SOPHIA HOMES”
Агенція «Шаленій.Kyiv-Event» організувала корпоративний тимбілдинг до Дня будівельника, для компанії «St.Sophia Homes». Основне завдання даного івенту полягало…
Процес
процес організації тимбiлдинга

Організація Тимбілдінгу в Києві або командоутворення (Team building – побудова команди) заходи які об’єднують колектив і завойовують все більшу популярність в Україну.

Івент-агенція «Шаленій.Kyiv-Event» пропонує вам організацію активного корпоративного тимбілдінга, який ми проведемо в різних форматах і стилях. У сучасному розвитку компаній, тимбілдинг – інструмент командоутворення персоналу, як один з найефективніших методів управління. Організувати тимбілдинг в Києві можна як на природі, так і в приміщенні. Складові успішного тимбілдінга – це добре підібрана локація і правильно продумана програма. Майданчиком для проведення може бути: база відпочинку в Києві, заміські комплекси, морське узбережжя Криму, карпатські гори або затишний пансіонат в живописному куточку нашої країни або за її межами.

Організація тимбілдінга в Києві поєднує в собі не тільки важливе корпоративний захід, спрямований на згуртування колективу, а й приємний активний відпочинок Чи не це мрія середньостатистичного офісного працівника! Методики організації тимбілдінга дуже різноманітні, і дозволяють проводити цікаве і неформальне командоутворення в рамках різного бюджету та на різну тематику. У всіх цих випадках організація тимбілдінга нашою агенцією буде спрямована на виконання завдань, які ставляться перед даним заходом, а саме:

І при всьому цьому тімбілдінг – не нудний, виснажливий тренінг, а повноцінний активний відпочинок. Найсильніша сторона тимбілдингу це те, що для проведення заходу пропонуються місця, які кардинально відрізняються від звичної офісної обстановки, що сприяє психологічному та емоційному розвантаженню.