ОФОРМЛЕННЯ ОБ’EМНИМИ ЛIТЕРАМИ ДЛЯ СВЯТКОВОI ФОТОСЕСII

За минулий рiк ми провели безлiч заходiв, де використовували великi об’eмнi букви в якостi декору свята. Можемо смiливо заявити, що таке оформлення користуeться великим успiхом!

З упевненістю вам заявляємо, що такий декор, оформлення порадують гостей не тільки на весіллях чи приватних святах. Виготовлення об’ємних фігур, цифр або букв займе не більше 2-3 днів. Розмір прикрас може бути від 6 см до 6 метрів, що дає Вам простір для фантазій.

Візьмемо наприклад календар подій:

Зима

новогодние фигуры из пенопласта

Новий Рік – одне з найкращих свят і тем для декораторів. Ось варіанти, як можна використовувати фігурний пінопласт:

Різдво – можна додати невагомих ангелів, різні різдвяні фігури і Віфлеємську зірку.

У День Святого Валентина – фігури з сердець, гігантські літери для фотосесії “Я тебе люблю” або “I Love You”, об’ємні купідони, амури. Так само цю ідею можна використовувати і для передвесільної фотозйомки.

Привітати чоловічий колектив з Днем Захисника Вітчизни можна великим написом “23 лютого”.

Весна

Міжнародний жіночий день, 8 березня – Велика цифра «8», до якої можна додати повітряні кулі або квіти – така прикраса підійде як для школи, так і для представниць прекрасної статі в офісі.

Пасха – об’ємні пінопластові крашанки, літери “ХВ”, муляжі пасок.

День Трудящих – торік настільки яскраво і пишно відзначали це свято, що сміливо рекомендуємо Вам замовити великий напис “1 травня” і білосніжні квіти.

9 травня, День перемоги – в принципі та ж історія, що і з 8 березня, замовляємо великий напис “9 травня” або просто величезну цифру “9”. Доповнити можна – кулями, квітами, великими зірками або макетом з вічного вогню.

Випускний вечір у школі чи дитячому садку – Випускний вечір у школі чи дитячому садку – гігантські літери “Випускний”, номер школи або навчального закладу. На тлі такого декору – це будуть кращі пам’ятні знімки. Розмістити можна на галявині у дворі або на сходинках біля входу, на урочистій сцені під час офіційної частини.

весенние оформление пластмассовыми фигурками

ЛІТО

День сім’ї, Любові і вірності – відносно нове свято для нашої країни. Прикрасити можна великими ромашками (символ цього свята). Напис “Family” або “Сім’я”.

летнее украшение праздников буквами

ОСІНЬ

1 вересня — розмістити у дворі навчального закладу або на галявині великий номер вашої школи або напис “1 вересня” з пінопласту. Це буде відмінним приводом для того, щоб зробити фото на пам’ять. До того ж в наш час дуже популярні соціальні мережі, такі фото миттєво потраплять в мережу, що принесе популярність і повагу до такого оформлення та навчальному закладу.

День вчителя – можна виготовити великі гарні написи, красивим шрифтом (це можуть бути побажання з книг або відомі фрази). Таку прикрасу можна використовувати як доповнення до вчительського столу поруч з букетами. Все це можна зробити не тільки з пінопласту, але і з дерева.

осеннее оформление календарных праздников

ЦІЛИЙ РІК, ОФОРМЛЕННЯ З ПІНОПЛАСТУ

Досить багато святкових заходів, які не підпадають під календарні, ми виділили найпопулярніші з них: