Про компанію

«Шаленій.Kyiv-event» – агенція творчих особистостей, які готові створювати унікальні концепції в галузі проведення та організації ділових і святкових подій.
Про компанію

«Професійний досвід агенції дозволяє створювати унікальні і неординарні ідеї, легко вирішувати питання щодо проведення заходів у Києві, а також котрі виходять за стандарті норми будь-якого ступеня.

Event агенцiя в Киевi, Украiнi – «Шаленiй»

Про нас

«Шаленій.Kyiv-event» – агенція творчих особистостей, які готові створювати унікальні концепції в галузі проведення та організації ділових і святкових подій. Наша компанія догодить самому вимогливому смаку. Робота професіоналів, готова організувати для вас яскраве і унікальне Свято. Основні напрямки діяльності нашого агенства – проведення свят, організація різних урочистих подій, розважальних заходів, весіль, ювілеїв, презентацій, корпоративних свят і їх повним технічним забезпеченням.

Професійний досвід агенції дозволяє створювати унікальні і неординарні ідеї, легко вирішувати питання щодо проведення заходів у Києві, а також котрі виходять за стандарті норми будь-якого ступеня: від дитячих днів народжень і корпоративних вечірок до масштабних міських фестивалів і народних гулянь. Втілимо в життя індивідуальний сценарій, приготуємо незвичайні сюрпризи. Тільки кращі музичні колективи будуть радувати вас на вашому святі.