Про компанію

«Шаленій» – агенція творчих особистостей, що створює унікальні концепції в галузі проведення та організації ділових і святкових подій.
Про компанію

«Професійний досвід агенції дозволяє створювати унікальні і неординарні ідеї, легко вирішувати питання щодо проведення заходів у Києві, а також котрі виходять за стандарті норми будь-якого ступеня.

Event агенцiя в Киевi, Украiнi – «Шаленiй»

Event-агенція «Шаленій» успішно працює на ринку event-менеджменту з 2009 року. За 10 років ми оранізували безліч яскравих свят та подій, які ви можете переглянути в нашому портфоліо.

Чому вибирають саме нас?

  • Ми генеруємо ідеї та сценарії самостійно, тому ви можете розраховувати на дійсно ексклюзивний захід.
  • Наша агенція має в своєму розпорядженні широку базу артистів.
  • Ми відкриті перед клієнтами і готові відповісти на будь-яке ваше питання.
  • Ми цінуємо кожного клієнта, тому дотримуємося індивідуального підходу і надаємо високий рівень сервісу.
  • Вартість наших послуг відповідає їх якості.

Агенцiя “Шаленiй”

«Шаленій» – творча команда спеціалістів, створюємо унікальні концепції в галузі проведення та організації ділових і святкових подій. Ми готові організувати для вас яскраве і унікальне свято. Основні напрямки діяльності нашої агенції – проведення свят, організація різних урочистих подій, розважальних заходів, весіль, ювілеїв, презентацій, корпоративних свят і їх повним технічним забезпеченням.

Наш досвід гарантує вирішення будь-яких питання щодо проведення заходів у Києві, а також котрі виходять за стандарті норми будь-якого ступеня: від дитячих днів народжень і корпоративних вечірок до масштабних міських фестивалів і народних гулянь. Втілимо в життя індивідуальний сценарій, приготуємо незвичайні сюрпризи. Телефонуйте, якщо цінуєте якість роботи, компетентність і результат!

У 2019 року наша команда отримала всеукраїнську нагороду «Знак Якості» за надання якісних товарів і послуг в м.Київ!