Новини

Як вiдзначити День народження компанii

2018-06-15

День народження вашоi компанii – це подiя, без сумнiву важливе. Але перед вами тут же виникає два завдання – зробити цю подiю справжнiм святом i ефектно прорекламувати свiй бiзнес.

Организация масленицы в Киеве

ОРГАНiЗАЦiЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ МАСЛЯНИЦi В КИeВi

2017-10-29

Дорогi Друзi! Не за горами один iз самих довгоочiкуваних свят весни – Масляна! Ми пропонуeмо вам вiдзначити ii зi справжнiм розмахом – народними гуляннями, ярмарком ремесел, запальною шоу-програмою i веселими конкурсами. Бiльше того: ми подбали про ваш час i об’eднали всi послуги в один пакет – «Масляна пiд ключ». Всi розваги в однiй програмi!

День влюбленных

ОРГАНiЗАЦiЯ 14 ЛЮТОГО В КИeВi – ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ

2017-09-29

14 лютого – День закоханих. Не привiтати свою другу половинку, кохану людину або просто об’eкт захоплення в цей прекрасний день, просто неприпустимо. День закоханих, вiдкриваe перед нами величезний простiр для польоту фантазiй i сюрпризiв.

Празднование 23 Февраля в Киеве

СВЯТКУВАННЯ 23 ЛЮТОГО В КИeВi

2017-08-29

23 Лютого – один з небагатьох в календарi днiв, коли наша сильна половина людства заслужила законне право приймати вiд жiнок поздоровлення, подарунки та подяку. Вже кiлька десятилiть ми вiрнi цiй традицii урочисто i широко зустрiчати та святкувати День захисника з особливим теплом та любов’ю.

Сandy bar на свадьбу

СANDY BAR НА ВЕСiЛЛЯ

2015-10-29

На даний час, одним з самих популярних i яскравих трендiв в органiзацii рiзноманiтних весiлль, корпоративiв, дитячих свят e Candy – bar ( Кендi бар). Candy-bar – це креативно сервiрований i яскраво декорований стiл зi всiлякими десертами та рiзноманiтними солодощами.

Научный тим-квест или teambuiding

НАУКОВИЙ ТiМ-КВЕСТ АБО TEAMBUIDING

2015-10-29

Ми не будемо вам розповiдати вступнi слова про iсторію тимбiлдингу i його значущостi. Розглянемо найпопулярнiшi завдання, якi ставлять клieнти перед органiзаторами командоутворюючих корпоративних iвентiв i кiлька наших iдей, щоб вирiшити цi завдання.

7 идей для корпоративного праздника на природе

7 iДЕЙ ДЛЯ КОРПОРАТИВНОГО СВЯТА НА ПРИРОДi

2015-10-29

На лiтнiх тимбiлдингах, корпоративних святах часто хочеться вiдпочити вiд рутинноi роботи в офiсi i при цьому провести час з користю або просто насолоджуватися матiнкою-природою. До пiдготовки корпоративу важливо поставитися вiдповiдально.

Оформление объемными буквами для праздничной фотосессии: варианты с календарем

ОФОРМЛЕННЯ ОБ’EМНИМИ ЛIТЕРАМИ ДЛЯ СВЯТКОВОI ФОТОСЕСII

2015-10-29

За минулий рiк ми провели безлiч заходiв, де використовували великi об’eмнi букви в якостi декору свята. Можемо смiливо заявити, що таке оформлення користуeться великим успiхом!

Творческие мастер-классы к Пасхе

ТВОРЧi МАЙСТЕР-КЛАСИ ДО ВЕЛИКОДНЯ

2015-10-29

Творчi майстер-класи до Великодня: листiвки-квiллiнг, листiвки-скрапбукiнг, вироби з кольорових ниток, iграшки-зайчики, декупаж дерев’яних яeць, декупаж пiдсвiчника, декоративний розпис яeць, орiгамi (створення паперових фiгур).

Оскар 2015

ОСКАР 2015: ОГЛЯД НАЙКРАЩИХ ВЕЧiРОК ЦЕРЕМОНii

2015-10-29

У минулi вихiднi весь свiт спостерiгав за оголошенням переможцiв 87 церемонii нагородження легендарноi кiнематографiчноi премii. Цього разу на заходi було заплановано багато приeмних сюрпризiв для гостей та органiзаторiв подii.

Оригинальные способы открытия новых площадок

ОРИГiНАЛЬНi СПОСОБИ ВiДКРИТТЯ НОВИХ МАЙДАНЧИКiВ

2015-10-29

Перевiреним i класичним способом вiдкриття нових мiсць, як правило, залишаeться церемонiя розрiзання червоноi стрiчки. Такий спосiб напевно давно всiм набрид. Органiзаторам пiд силу перетворити стандартне урочисте вiдкриття в грандiозний event. Ось кiлька оригiнальних iдей, якi змусять вас пiдняти планку.

Организация 8 марта в Киеве

ПРИВiТАННЯ З 8 БЕРЕЗНЯ В КИЕВi

2015-10-29

8 Березня – мiжнародний день весни i день наших неповторних, не замiнних жiнок. Час, коли ми даруeмо любов i увагу нашим найдорожчим, i самим коханим жiнкам. Завжди в цей чудовий день, жодна жiнка не обходитися без уваги чоловiкiв, подарункiв i квiтiв, а пiдготовка i проведення свята в честь 8 березня лягаe на чоловiчi плечi, але не дивлячись на це, приносить море задоволення.

Загрузити ще