Новини

ПРИВiТАННЯ З 8 БЕРЕЗНЯ В КИЕВi

2019-02-20

8 Березня – мiжнародний день весни i день наших неповторних, не замiнних жiнок. Час, коли ми даруeмо любов i увагу нашим найдорожчим, i самим коханим жiнкам. Завжди в цей чудовий день, жодна жiнка не обходитися без уваги чоловiкiв, подарункiв i квiтiв, а пiдготовка i проведення свята в честь 8 березня лягаe на чоловiчi плечi, але не дивлячись на це, приносить море задоволення.

Масленица – история праздника и традиции

Масляна – iсторiя свята i традицii

2019-02-11

Масляна – це перехiдне свято, що триваe цiлих сiм днiв. Вона залежить вiд початку Великого посту i може випадати на лютий або початок березня. Свято з нетерпiнням чекають не тiльки православнi люди, а й тi, хто хоче наiстися млинцiв i можливо в останнiй раз покататися на санках, перш нiж розтане снiг. Адже Масляна – це ще й своeрiднi проводи зими, зазивання весни i теплого сонечка.

Организация масленицы в Киеве

ОРГАНiЗАЦiЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ МАСЛЯНИЦi В КИeВi

2019-01-29

Дорогi Друзi! Не за горами один iз самих довгоочiкуваних свят весни – Масляна! Ми пропонуeмо вам вiдзначити ii зi справжнiм розмахом – народними гуляннями, ярмарком ремесел, запальною шоу-програмою i веселими конкурсами. Бiльше того: ми подбали про ваш час i об’eднали всi послуги в один пакет – «Масляна пiд ключ». Всi розваги в однiй програмi!

Награда Знак Качества

Нагорода Знак Якостi

2019-01-22

Компанiя “Знак Якостi” спiльно зi Всеукраiнським торговим майданчиком “Знак Якостi” проводять щорiчний конкурс “Найякiснiшi послуги та товари року”, щоб визначити кращi компанii у своiй галузi. I, таким чином, дати споживачевi можливiсть знайти найякiснiше, а компанiю Переможця гiдно нагородити.

Символ 2019 року – Жовтий Порося

2018-11-16

Новий рiк – це свято радостi i яскравих вражень. Саме на Новий рiк можна влаштувати справжню феeрiю фарб, подарункiв, подiй і приємних зустрічей. Тому майже кожна людина на планеті з нетерпінням чекає 31 грудня.

сценарии новогодних корпоративов и праздников

СЦЕНАРii НОВОРiЧНИХ КОРПОРАТИВiВ

2018-10-11

Новий рiк – це один з найголовнiших, життeрадiсних i яскравих свят, який пов’язаний з очiкуванням кращого в наступному роцi. Вiд Нового року ми всi чекаeмо, святкового настрою, чарiвництва, якихось чудес, подарункiв вiд улюблених нам людей. Люблять це свято не тiльки дiти, але i дорослi.

Корпоративы

СЦЕНАРii КОРПОРАТИВiВ

2018-10-10

Корпоративнi свята та заходи – елементи корпоративноi культури. Проведення корпоративiв звичне явище в життi будь-якоi компанii. До корпоративних свят i вечiрок необхiдно готуватися заздалегiдь, продумати чiткий план заходу. У цьому матерiалi, ми зiбрали сценарii корпоративiв, якi сприяють пiдготовцi до такого важливого свята.

Организация Дня строителя

Органiзацiя дня будiвельника

2018-07-12

День будiвельника вiдзначають 12 серпня, тобто в один з найспекотнiших i сонячних днiв в роцi. Тому буде справжнiм злочином просто провести його вдома, перед телевiзором або в повному «нiчогонероблення».

Форматы тимбилдинговых мероприятий

Формати тимбiлдингових заходiв

2018-07-10

Нiщо так не згуртуe i не змiцнить колектив, як спiльно пережитi подii, особливо якщо вони позитивнi та яскравi. Компанii, яким важливий хороший “клiмат” в колективi для цiei мети звертаються до професiоналiв, а саме в iвент-агенцiю. Ну хто ще знаe все про те, як i для кого влаштувати таку тематичну зустрiч?

Як вiдзначити День народження компанii

2018-06-15

День народження вашоi компанii – це подiя, без сумнiву важливе. Але перед вами тут же виникає два завдання – зробити цю подiю справжнiм святом i ефектно прорекламувати свiй бiзнес.

Экстримальный корпоратив

EКСТРЕМАЛЬНИЙ КОРПОРАТИВ

2017-11-29

Команда «Шаленiй.Kyiv-Event» пропонуe Вам свою допомогу i досвiд в органiзацii екстремальних корпоративних заходiв. Ми органiзуeмо безлiч рiзних iгрових сценарiiв, з екстремальним змiстом i так само пiдберемо вiдповiднi майданчики.

7 идей для корпоративного праздника на природе

7 iДЕЙ ДЛЯ КОРПОРАТИВНОГО СВЯТА НА ПРИРОДi

2017-10-29

На лiтнiх тимбiлдингах, корпоративних святах часто хочеться вiдпочити вiд рутинноi роботи в офiсi i при цьому провести час з користю або просто насолоджуватися матiнкою-природою. До пiдготовки корпоративу важливо поставитися вiдповiдально.

Загрузити ще