Новини

Организация Дня строителя

Органiзацiя дня будiвельника

2018-07-12

День будiвельника вiдзначають 12 серпня, тобто в один з найспекотнiших i сонячних днiв в роцi. Тому буде справжнiм злочином просто провести його вдома, перед телевiзором або в повному «нiчогонероблення».

Форматы тимбилдинговых мероприятий

Формати тимбiлдингових заходiв

2018-07-10

Нiщо так не згуртуe i не змiцнить колектив, як спiльно пережитi подii, особливо якщо вони позитивнi та яскравi. Компанii, яким важливий хороший “клiмат” в колективi для цiei мети звертаються до професiоналiв, а саме в iвент-агенцiю. Ну хто ще знаe все про те, як i для кого влаштувати таку тематичну зустрiч?

Як вiдзначити День народження компанii

2018-06-15

День народження вашоi компанii – це подiя, без сумнiву важливе. Але перед вами тут же виникає два завдання – зробити цю подiю справжнiм святом i ефектно прорекламувати свiй бiзнес.

Экстримальный корпоратив

EКСТРЕМАЛЬНИЙ КОРПОРАТИВ

2017-11-29

Команда «Шаленiй.Kyiv-Event» пропонуe Вам свою допомогу i досвiд в органiзацii екстремальних корпоративних заходiв. Ми органiзуeмо безлiч рiзних iгрових сценарiiв, з екстремальним змiстом i так само пiдберемо вiдповiднi майданчики.

7 идей для корпоративного праздника на природе

7 iДЕЙ ДЛЯ КОРПОРАТИВНОГО СВЯТА НА ПРИРОДi

2017-10-29

На лiтнiх тимбiлдингах, корпоративних святах часто хочеться вiдпочити вiд рутинноi роботи в офiсi i при цьому провести час з користю або просто насолоджуватися матiнкою-природою. До пiдготовки корпоративу важливо поставитися вiдповiдально.

Организация масленицы в Киеве

ОРГАНiЗАЦiЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ МАСЛЯНИЦi В КИeВi

2017-10-29

Дорогi Друзi! Не за горами один iз самих довгоочiкуваних свят весни – Масляна! Ми пропонуeмо вам вiдзначити ii зi справжнiм розмахом – народними гуляннями, ярмарком ремесел, запальною шоу-програмою i веселими конкурсами. Бiльше того: ми подбали про ваш час i об’eднали всi послуги в один пакет – «Масляна пiд ключ». Всi розваги в однiй програмi!

День влюбленных

ОРГАНiЗАЦiЯ 14 ЛЮТОГО В КИeВi – ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ

2017-09-29

14 лютого – День закоханих. Не привiтати свою другу половинку, кохану людину або просто об’eкт захоплення в цей прекрасний день, просто неприпустимо. День закоханих, вiдкриваe перед нами величезний простiр для польоту фантазiй i сюрпризiв.

Празднование 23 Февраля в Киеве

СВЯТКУВАННЯ 23 ЛЮТОГО В КИeВi

2017-08-29

23 Лютого – один з небагатьох в календарi днiв, коли наша сильна половина людства заслужила законне право приймати вiд жiнок поздоровлення, подарунки та подяку. Вже кiлька десятилiть ми вiрнi цiй традицii урочисто i широко зустрiчати та святкувати День захисника з особливим теплом та любов’ю.

Сandy bar на свадьбу

СANDY BAR НА ВЕСiЛЛЯ

2015-10-29

На даний час, одним з самих популярних i яскравих трендiв в органiзацii рiзноманiтних весiлль, корпоративiв, дитячих свят e Candy – bar ( Кендi бар). Candy-bar – це креативно сервiрований i яскраво декорований стiл зi всiлякими десертами та рiзноманiтними солодощами.

Научный тим-квест или teambuiding

НАУКОВИЙ ТiМ-КВЕСТ АБО TEAMBUIDING

2015-10-29

Ми не будемо вам розповiдати вступнi слова про iсторію тимбiлдингу i його значущостi. Розглянемо найпопулярнiшi завдання, якi ставлять клieнти перед органiзаторами командоутворюючих корпоративних iвентiв i кiлька наших iдей, щоб вирiшити цi завдання.

Оформление объемными буквами для праздничной фотосессии: варианты с календарем

ОФОРМЛЕННЯ ОБ’EМНИМИ ЛIТЕРАМИ ДЛЯ СВЯТКОВОI ФОТОСЕСII

2015-10-29

За минулий рiк ми провели безлiч заходiв, де використовували великi об’eмнi букви в якостi декору свята. Можемо смiливо заявити, що таке оформлення користуeться великим успiхом!

Творческие мастер-классы к Пасхе

ТВОРЧi МАЙСТЕР-КЛАСИ ДО ВЕЛИКОДНЯ

2015-10-29

Творчi майстер-класи до Великодня: листiвки-квiллiнг, листiвки-скрапбукiнг, вироби з кольорових ниток, iграшки-зайчики, декупаж дерев’яних яeць, декупаж пiдсвiчника, декоративний розпис яeць, орiгамi (створення паперових фiгур).

Загрузити ще