НОВОРIЧНИЙ КОРПОРАТИВ “ДИКИЙ ЗАХIД”

Новорічний корпоратив у ковбойському стиліНа передодні Нового року до нас в Event-агенцію “Шаленій.Kyiv-Event” надійшов запит від компанії Техно-груп. Придумати й розробити цікаву тематику святкування новорічного корпоративу. Скажу відверто здивувати чимоcь було дуже складно, так як ця компанія вже мала великий досвід проведення подібних заходів. На все про все у нас було не так вже багато часу, всього днів 10, тому часу на розкачку у нас не було. Давайте подивимося, що з цього вийшло.

І так, до Вашої уваги програма «Енергія Дикого Заходу». З початку XIX століття тисячі американців залишали все більш густо заселений схід США і прямували на захід від Міссісіпі, в абсолютно неосвоєний регіон, що називається Великими рівнинами. При цьому жителі Нової Англії прямували до багатого хутровиною і лісом Орегон, а вихідці з південних штатів заселяли простори Техасу, Нью-Мексико і Каліфорнії. Все це було озвучено на початковому етапі заходу, професійним ведучим Олександром, який перевтілився в славноізвестного індіанського вождя червоношкірих. Як Ви вже здогадалися, дія розгорталися на Дикому заході в містечку в преріях, на кордоні з індіанською резервацією. Заздалегідь в запрошеннях було вказано суворий дрес-код в стилі кантрі. Біля входу гостей зустрічали хостесс в ковбойських капелюхах та з текілою на таці. Гостям були вручені фальшиві долари, в якості стартового капіталу, якими вони могли скористатися як в залі з виїзним казино (Покер техаській холдем), так і витрачати при участі в різних конкурсах і розіграшах призів. Протягом усього свята в залі грала фонова музика в стилі вестерн і періодично радувала своїм фантастичним вокалом співачка Юлія. Так само, класним виступом підкорив публіку шоу балет, вони не тільки показали високий рівень у танцювальному номері “Канкан”, але і поділилися своїми навичками з усіма бажаючими, провели невеличкий майстер клас.

Сама програма була насичена дуже цікавими, креативними конкурсами, такими як: “Конкурс стрілок”, “Злови бичка”, конкурс “Зроби ласо”, “Армреслінг” – змагалися як чоловіки, так і жінки, “Метання томагавків” (дартс), вибір кращого костюма серед гостей, конкурс “Вибори шерифа”, конкурс «Гроші на вітер», «Стріляй-кради», турнір з покеру. Загалом нудьгувати нікому не довелося! Кожен з присутніх, спробував свої сили в цікавому для нього конкурсі і відчув себе в цей вечір, справжнім ковбоєм на дикому заході =)