НГ корпоратив "Орлан Інвест-Груп"

НГ корпоратив компанії "Орлан Інвест-Груп"

 

 

 

 

 

Дата - 28.12.16

Кількість - 80 чол.

Подія - Новорічний корпоратив

Замовник - "Орлан Інвест-Груп"

Новорічний корпоратив компанії "Орлан Інвест-Груп"

28 грудня 2016 р. в заміському клубі "Кампа", відбулася грандіозна новорічна подія в оригінальному форматі "Стиляги". 

Співробітники Орлан Інвест-Груп підійшли до свята з усією душею і підготувалися як слід! На один вечір всі стали справжніми Стилягами. Назва свята говорить сама за себе! Адже навіть під час безлічі заборон і суворих законів Стиляги не боялися бути вільними! 

Яскрава вечірка, на якій не було місця для нудьги й сирості буднів - новорічний вечір в в стильній, наповненій веселощами і нестримним азартом атмосфері!
На вході гостей зустрічав запальний ведучий Олександр, який допоміг всім гостям зануритися в дивовижну атмосферу 50-х років. 

Чаруюча музика чудового кавер бенду в ритмі рок-н-рол, бугі-вугі, твіст і звичайно ж ретро дискотека підірвали танцювальний майданчик. Чіткий ритм задав професійний шоу-балет, який по мимо своїх яскравих номерів провів не менше яскравий майстер-клас. 

Свою родзинку в святкування додали такі номери як Шоу "Картина золотом" і "Пісочна анімація"Різноманітність яскравих фарб, втілених в вбрання гостей та щасливі посмішки на обличчі, надовго залишаться в пам'яті. У цьому, безспірно допомогла нам професійна фото зона! 

Фінальною дією став шикарний феєрверк, який поставив жирну крапку в цьому грандіозному святі!