неонове Шоу

Неонове шоу КиївНеонове шоу Київ, неонове шоу на весілля

Неонове шоу в Києві - це яскравий зовсім новий напрямок нашого мистецтва. Чарівна гра світла, незвичайні образи і креативна хореографія, надовго залишать яскраві враження у глядача від побаченого.

Програма WHITE AT NIGHT (Білі Хутряні Костюми). З темряви ночі виникають зачаровуючі фігури, малюючи фантастичні світлові візерунки. Піддаючись чіткому неземного ритму музики рухаються в просторі прозорі акрилові кулі в руках артистів, літають у повітрі сніжно-білі прапори. Все це створює візуальний калейдоскоп, що вражає око, нескінченна кількість геометріческх візерунків і оптичних ілюзій.

Програма AVATAR (Кольорові УФ костюми). Яскравий, потойбічний світ фантастичних аватарів - авторські костюми і динамічна пластика артистів целеноправлено ведуть вас в психоделічне подорож! Ексклюзивні флуоресцентні квіти-віяла, яскраві прапори і ожилі під ритми діджеріду візерунки кольору розбурхують уяву глядача, в цій програмі кожен бачить свій образ - войовничих ніндзя, зворушливих ельфів, незрозумілих кібер-істот.

Ексклюзивне шоу! 6 артистів в образах грайливих, живих і дуже яскравих Рожевих Пантер подарують незабутні враження! Повноцінна програма зі складними танцювальними і сіхроннимі номерами, серією ексклюзивного світлодіодного і УФ реквізиту, акторською грою, елементами акробатики та ютлічним гумором зарядять кого-завгодно відмінним настроєм!

Неонове шоу в Києві відмінно підійде для вашого корпоративу, весілля, дня народження. Детальніше про організацію виступів інших артистів оригінального жанру, читайте тут