Свiтлана Лобода

loboda1loboda2loboda3
starIcon10/10

Яскрава зірка і харизматична особистість – Світлана Лобода – «зробила себе сама». Колишня учасниця групи «ВІА Гра» пішла з цього проекту в сольне плавання, відчувши, що рамки…

Product Description

Замовлення виступу по тел: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

Яскрава зірка і харизматична особистість – Світлана Лобода – «зробила себе сама». Колишня учасниця групи «ВІА Гра» пішла з цього проекту в сольне плавання, відчувши, що рамки колективу стискують її особисті можливості. І зробила правильний крок. Зараз Світлана популярна не тільки в Україні, а й за її межами, її часто запрошують на великі і невеликі заходи, вона бере участь в телешоу і фестивалях. Тому пригасити на ваш вечір Світлану Лободу – значить, запросити справжню зірку.

В репертуарі виконавиці багато популярних хітів, деякі з яких актуальні й досі. Артистка ніколи не зупиняється на досягнутому, постійно розвиває себе і свою кар’єру. Вона виконує композиції українською, російською та англійською мовами.

Світлана Лобода чудово тримається на сцені і зможе бути цікавою для глядача весь свій виступ. Кожна композиція представлена, як окремий номер зі своїм ритмом і атмосферою. У співачки немає однотипних композицій, кожна з них несе свій посил до слухача.

Вартість
Тривалість виступу 1 година
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео