Корпоративні Свята

 Організація та Проведення корпоративних свят і заходів у Києві

 У наш час організація корпоративних свят та заходів стає все більше і більше невід'ємною частиною корпоративної культури. І це не просто так, оскільки корпоративне свято являеться дуже сильною зброєю внутрішнього розвитку компанії. Організувати корпоратив можна не тільки в ресторані, але також провести його на свіжому повітрі.

 Організація корпоративних заходів на природі - це екстремальний відпочинок, teambulding, корпоративна спартакіада​​, заміський свято. Свято на природі - це простір для організації незабутнього свята вашої компанії, який включає в себе активний відпочинок - турніри та змагання для ваших співробітників. При організації корпоративного заходу стоять головні завдання, такі як:

Организация корпоративных праздников и мероприятий в Киеве

  • Формування корпоративної культури компанії;
  • Згуртування колективу, спілкування (найчастіше співробітники працюють в різних відділах, подрозділеніях і майже ніколи не спілкувалися між собою);
  • Створення іміжда компанії (дуже велике впечетленіе робить на партнерів, замовників, потенційних клієнтів)
  • І основна задача, це відмінний відпочинок, розваги і море емоцій.

 

Организация и проведение корпоратива в Киеве

 Організація корпоративів в Києві

 Організація і проведення корпоративу у Києві дозволить досягти всього цьог в тому випадку, якщо все зробити правильно і з розумом, враховуючи всі дрібні нюанси, деталі і можливі негаразди. Івент - компанія «Шаленій.Kyi-Event» допоможе вам організувати і провести корпоративний захід починаючи від розробки індивідуального сценарію, підбору локації, транспорту, шоу-програми, закінчуючи урочистим салютом. Команда нашої компанії полягає в теплих і дружніх відносинах як з українськими, так і з закордонними артистами шоу-програми та зірками шоу-бізнесу, прямий зв'язок дозволяе нам оперативно підготувати ексклюзивну пропозиція за доступними цінами для наших клієнтів.

 Ми готові організувати і провести самий яскравий і незвичайний корпоратив у Киеві за всю історію Вашої фірми, запропонувати комплексний пакет з розвитку корпоративної культури та просуванню Вашого бізнесу за допомогою маркетингових заходів: PR та промо акцій, sales promotion, відкриттів і рестартінга підприємств, брендів, послуг і т.п.

 Наша основна місія - організація яскравих корпоративів, незабутніх заходів, проведення корпоративних свят з урахуванням всіх побажань і вимог Клієнта, спираючись на ідеї сучасного маркетингу. Корпоративні свята і заходи, створені Івент-компанією "Шеленій.Kyiv-Event" - це гарантія успіху! Переглянути приклади наших робіт, Ви можете нижче за посиланнями або в розділі портфоліо.

Приклад робіт:

                                          Фото                                                                                    Відео

   Організація нового року