Кондитерські вироби

Весільний торт, весільний коровай

Потрібно розрізняти поняття «весільний торт» і «весільний коровай», хоча насправді і від того, і від іншого гості завжди в захваті. Взагалі, історія цих понять трохи розрізняється, оскільки коровай - це круглий хліб, який відіграє певну значну роль на кожному весіллі, а торт є всього лише солодкою кульмінацією свята. Короваєм на весілля може бути або житній хліб, або пшеничний. Будь-який з них можна прикрасити плетеними косичками з тіста. 

wedcake

Дитячий торт

 Перед самим щасливим святом, дитячим Днем народження ваші улюблені діти завжди живуть в очікуванні казкових чудес і чарівних подарунків. Наші смачні дитячі торти допоможуть вам стати справжнім чарівником в цей день. Ви добре знаєте, які казки і фільми подобаються вашій дитині. Значить дитячі торти на замовлення, прикрашені солодкими фігурками улюблених героїв допоможуть діткам зустрітися з ними наяву, а не тільки в мріях.

childrencake

Торт на День народження, Ювілей

Для особливо урочистих дат в житті ваших близьких ми пропонуємо святкові торти, оформлені самим оригінальним чином. Найпишніші і урочисті, з вказаними на них круглими датами замовні торти можуть бути не тільки звичної круглої форми. Свою любов і вдячність ви можете висловити ювілярові, нагадавши йому солодким подарунком найщасливіші дні в його житті.

privatcakes