кавер група

Кавер група в Києві

 

 

 

Артикул - мг006

Опис:

Гурт виконує музику в стилях диско 80-их і 90-их, сучасний поп-рок і світові хіти популярних виконавців. Також в своєму розпорядженні великим репертуаром музики в стилі Lounge для коктейльних вечірок, офіційних прийомів та презентацій. Працювали із зірками української естради, такими як Віталій Козловський, KISHE, група XS в якості сесійного колективу у великих турах, фестивалях і сольних концертах.

 

Кавер група в Києві

Група виступає в популярних клубах Києва та України : Docker PAB , Docker's ABC , Route66 , Dakota , арт -клуб " 44 ", мережа пабів "Бочка" , "Лабіринт " (Дніпропетровськ) та багатьох інших.

Довгий час обличчям кавер групи були такі вокалістки , як Наталя Гордієнко ( " SuperDivka " , Учасниця проєкта «Голос краіні » ), Марія Рак ( фіналістка проекту " Х -фактор" на каналі СТБ) і Ольга Лукачева (лауреат багатьох міжнародних джазових фестивалів ) . На даний момент обличчя колективу - Ольга Діброва .

Практично всі музиканти групи отримали вищу музичну освіту , що говорить про професіоналізм , високу естетику у виконанні музики , про серйозний підхід до проектів , як авторським , так і в ролі акомпануючого колективу .

Детальніше про організацію свят і заходів у Києві читайте на нашому сайті shaleniy.com.ua/uk/