Іван Дорн

Іван Дорн замовити, контакти
 

 


Іван Дорн - український співак і телеведучий, колишній учасник гурту "Пара Нормальних". В даний момент займається сольною кар'єрою. Творча біографія Івана Дорна починається ще зі шкільної лави, коли Іван заробляв оцінки, виконуючи вчителям пісні. Тому навчався Дорн на гарні оцінки, з дитинства любив спорт. У шість років Іван вперше опинився на сцені, він брав участь у музичному проекті «Золота осінь в Славутичі».

Іван Дорн

Іван Дорн професійно грає на фортепіано. У 2001 році молода зірка стає лауреатом і переможцем музичного конкурсу «Чорноморські ігри», де займає третє місце. У 2005 році Іван Дорн бере участь у Московському конкурсі «Запали свою зірку», там співак удостоєний першого місця. У цьому ж році Іван завоював приз глядацьких симпатій на музичному конкурсі «Кримська перлина». В2006 році Іван Дорн поступає в Україні одночасно в чотири вищих навчальних заклади, з яких вибирає Київський університет культури Карпенка-Карого.

У 2006 році в житті Івана Дорна відбувається знайомство з Ганною Добридневою. Молоді люди вирішують створити дует «Пара Нормальних», який стрімко набирає популярності. Вони випускають альбом, який виявляється на першому місці хіт-парадів. Незабаром Іван йде з групи, а його місце займає інший соліст. Дорн вирішує зайнятися сольною виконанням, випускає нові композиції, які стають не менш популярними. Молодий артист працює в парі з українськими та російськими зірками.