Ігрові програми дитячих свят

dip


Динамічних і веселих малюків досить важко зацікавити традиційним, класичним святом, позбавленим веселих сюрпризів, нагород і таємниць . Щоб Ваші діти не нудьгували за столом, пропонуємо Вам сценарії проведення дитячих свят, які перетворять малюків з просто учасників у захоплених співтворців цього костюмованого чарівництва.

Ігрові програми дитячих свят

 

У нашій статті ми підібрати найактуальніші ігрові програми дитячих свят. Нехай вони допоможуть подарувати дітям казку

1. "Пригоди в королівстві Свята" (від 2 до 8 років)

 

dr2

 

Ведучі - Фея Фіалка і Гномик Томик

На це чудовий свято, для того щоб порадувати хлопців, Фея і веселий Гномик прилетіли прямо на повітряних кулях. Але це ще не всі сюрпризи, адже одним помахом чарівної палички наші герої разом з хлопцями переносяться до Королівства Свята в якому іменинниці належить стати справжньою принцесою, а іменинникові доблесним лицарем.


2. "Веселка Мрії" (від 4 до 8 років)

dr4

Ведучі - Сонечко і Дощик

Наші герої справжні друзі - Сонечко і Дощик, не спроста прибули на свято ... Вони хочуть поділитися з хлопцями секретами веселощів і дружби. Адже всім відомо, що дружба Сонечко і дощик перетворюється на небесах в прекрасну різнобарвну веселку.

3. "Розсікаючи хвилі" (від 4 до 7 років)

dr5

 

Ведучі - моряк Папай і Пеллі

Справжнє морську подорож разом з веселим моряком Папаєм і непередбачуваною Пеллі. Гостей свята чекають веселі пригоди: зустріч з кумедними морськими мешканцями, порятунок дельфінів і багато інших святкових сюрпризів! Долаючи всі перешкоди: вітер, шторм і бурю, мореплавці відшукають загадковий острів, де захована головна таємниця Свята.

4. "Скарби Біллі Джонса" (від 4 років)

dr6

 

Ведучі - Капітан Жека Нероба і Піратка Мері

"Свистати всіх нагору! Підняти вітрила! Віддати швартові! Йо-хо-хо ..." Та ... хлопцям належить не просте завдання, вони повинні відшукати справжній піратський скарб! По початку весь екіпаж пройде непростий іспит на звання "Пірата", а після відшукає карту старого Біллі Джонса і вирушити в дорогу за загадковими скарбами.

5. "Хвилина Слави" (від 7 років)

dr7

Ведучі - шоу продюсер Меланд і маестро Звук

 

Весела програма для підлітків! Всі гості перетворяться в учасників популярного теле-шоу! Хлопці, самі не очікуючи того, стануть учнями відомої школи шоуменом, де їх навчать театральному чарівництву, вокалу, хореографії, естетики та іншим елементам Зоряною життя.

 

6. "Легенди дикого Заходу" (від 5 років)

 

 

 

 

dr8

 

Ведучі - Індіанець і Ковбой

Дії розгортаються в диких преріях Техасу, на "стежку війни" виходять плем'я червоношкірих каманчи і доблесні золотошукачі - Ковбої. Гостям свята в дружньому веселому двобої, належить об'єднати і подружити давно ворогуючі сторони.

7. "Подорож в школу Хогвардс" (від 8 до 12 років)

dr9

Ведучі - Професор МакГонагал і Міс Де Флер

 

Всі гості на чолі з іменинником за наказом міністерства Магії і Чаклунства запрошені до школи "Хогвардс". За допомогою чарівного капелюха їх розподілять на факультети. В програмі навчання: польоти на мітлі, турнір гри у квідич, змагання факультетів.

8. "Таємниця п'ятого елемента" (від 9 років)

 

 

dr10

Ведучі - стюардеса міжгалактичного лайнера Астра та 4 стихії. Вогонь, Повітря, Земля і Вода - 4 головних багатства нашої планети, але ніхто ще не розгадав таємницю П'ятого елемента. Чи вдасться це зробити іменинникові і його друзям?. Програма квест насичена командоутворюючу іграми. Використовуючи підказки та ребуси, хлопцям належить пройти всі випробування, і дізнатися, що п'ятий елемент - Це ...

 

9. "Хрестики - нулики" (від 10 років)

 

 

 

dr11

Улюблена гра всіх школярів стає справжнім конкурсних поєдинком. Командам хрестиків і нуликів належить позмагатися у спритності, логіці, згуртованості, влучності, кмітливості і музикальності. Хто ж переможе?