Хостес в Києві

Хостесс на Виставку, Хостесс на Презентацію, Хостесс на свято

  У Вас планується серйозний захід, корпоротив, презентація або цікава виставка? Для організації свята і створення теплої атмосфери на Вашій події Event-компанія "Шаленій.Kyiv-Event" пропонує Вам обслуговування за участю Хостесс в Києві. Моделі хостесс - це поєднання розуму, краси, чарівності і доброзичливості. Будь-який захід, виставка, презентація або важлива корпоративна вечірка, пройде на недосяжній висоті, якщо на ньому будуть працювати дівчини хостесс від Event-компанії "Шаленій.Kyiv-Event". Хостесс стане обличчям Вашої події по якому гості зможуть визначити стиль заходу. В основному понятті, в завдання хостес входить турбота про гостей на конференціях і виставках, в готелях, зустріч гостей в ресторані, банкетному залі. Хостесс повинні тепло зустріти гостя, провести його за стіл, рекомендувати апператив, підтримати бесіду. Дівчата завжди повинні добре виглядати, бути привабливими і уважними, володіти однією або декількома іноземними мовами досконально, якщо цього вимагає концепція заходу. В залежності від місця роботи кількість обов'язків хостес може зовсім відрізнятися. Для більш приватних заходів будь то весілля або день народження, така зустріч, буде проявом турботи господарів до своїх гостей і тим самим показує рівень культури свята.

Хостесс на Виставку

 Промоушн на виставці - унікальна можливість голосно заявити про свої товари й послуги, не злитися серед великої кількості торгових марок і брендів. Event-компанія "Шаленій.Kyiv-Event" зробить Вашу участь у виставках і промо-акціях помітним і незабутнім. Хостесс на виставку - кваліфікований персонал, який ми задіємо до просування Ваших послуг і товарів на виставках, промо-акції і ділових заходах.

hostes1

Хостесс на Презентацію

 Забезпечити супровід презентації, відповідним досвідченим персоналом, можна звернувшись в Event-компанія "Шаленій.Kyiv-Event". Наші моделі хостесс для презентації, як дівчата, так і молоді люди, мають великий досвід роботи на презентаціях різного рівня. Хостес для зустрічі та супроводі гостей, для роботи на різних конференціях і є невід'ємною частиною в наданні послуг в організації та проведенні будь-якого свята.

hostes2

Хостесс на свято, Хостесс Боді-арт

 Хостесс Боді-арт - один з варіантів авангардної творчості, де головним об'єктом мистецтва стає тіло людини, а вміст розкривається за допомогою невербальної мови: жестів, поз, нанесення на тіло знаків, міміки «прикрас» Хостесс Боді-арт наповнить атмосферу будь-якого заходу і створить особливий настрій!

bodi1

Хостесс в Українському стилі

 Якщо у Вас скоро весілля, корпоратив або інший захід в українки стилі і Ви ще не знаєте чим його наповнити? Event-компанія "Шаленій.Kyiv-Event" приготувала спеціально для Вас, Хостес в українському стилі або як в народі ще називають "Солоха". Ідеально увіллється в атмосферу українських традицій і додасть родзинку Вашому святу.

 -2