Формати тимбiлдингових заходiв

Нiщо так не згуртуe i не змiцнить колектив, як спiльно пережитi подii, особливо якщо вони позитивнi та яскравi. Компанii, яким важливий хороший “клiмат” в колективi для цiei мети звертаються до професiоналiв, а саме в iвент-агенцiю. Ну хто ще знаe все про те, як i для кого влаштувати таку тематичну зустрiч?

Як пiдiбрати формат тимбiлдингу:

Саме ці три моменти варто враховувати, перш ніж вибирати формат зустрічі. Звернувшись в нашe івент-агенцію, у вас не виникне жодних труднощів з вибором формату, місця проведення, шоу-програмою та іншим. Ми підберемо найкращі варіанти, вам лише потрібно сказати, який більше подобається.

формати тимбiлдинга

Це найцікавіша частина. Ви хочете провести душевну зустріч або захід під звуки гітари або зібрати колектив в команди та влаштувати справжнє змагання розуму, спритності, швидкості? Давайте розглянемо найпопулярніші типи тимбiлдинга, щоб визначиться конкретніше.

Парусная регата. Виберіть один із сонячних теплих днів та збирайте співробітників на причалі. Такий формат має на увазі провести на воді цілий день. Зате це добре згуртує колектив, змусить діяти спільно навіть тих, хто не дуже ладнає один з одним.

Квест. Популярна дитяча гра дуже подобається та дорослим. Квест може включати головоломки, завдання на спритність та увагу. Одне точно – команда діє, як одне ціле. Квест можна організувати на просторій території (парк, ліс) або в форматі декількох кімнат, де будуть заховані записки із завданнями.

Командоутворюючі ігри. Якщо ви хочете зміцнити командний дух, показати співробітникам найкращі сторони їхніх колег, цей варіант якраз те, що потрібно.

Пікнік. Відмінна можливість провести день в неформальній обстановці, познайомитися зі співробітниками ближче. Пікнік можна провести просто в лісі або орендувати для цього літній майданчик. Програма також може бути дуже насиченою – від конкурсів з призами до пісень в караоке.

Вечір біля вогнища. Ось вона, можливість провести вечір в компанії своїх підлеглих, розповісти цікаві історії, заспівати пару пісень під гітару, але ж багатьом людям саме такого затишного вечора та не вистачає. Тому, незважаючи на простоту, це теж прекрасний формат івенту.

Якщо у вас є свої ідеї та пропозиції, поділіться ними з нашим менеджером. Хочете щось таке, та не як у всіх – розробимо формат індивідуально під вас.