єкстремальний корпоратив

extrim1

 


Команда «Шаленій.Kyiv-Event» пропонує Вам свою допомогу і досвід в організації екстремальних корпоративних заходів. Ми організуємо безліч різних ігрових сценаріїв, з екстремальним змістом і так само підберемо відповідні майданчики.

 

Організація екстремального корпоративу в Києві

Ектремальні, спортивні корпоративні події демонструють переваги здорового способу життя і зміцнюють злагодженість великого колективу. Керівники та їх підлеглі можуть перевірити свої сильні якості в екстремальних умовах. На такі корпоративні заходи можна запросити в якості глядачів або учасників партнерів по бізнесу та навіть конкурентів. Співробітники в неформальній обстановці зможуть розслабиться і поспілкуватися з партнерами. Побачити Вашу компанію з «людським обличчям» і ще раз переконатися що у Вашої компанії немає перешкод.

extrim2

Наші ектремальні напрямки при організації корпоративних заходів, формують корпоративну культуру компанії, встановлюють дружні стосунки в колективі та надає відмінну можливість виявити енергійних і талановитих працівників, особисті якості яких, могли б залишитися непоміченими в рамках офісної роботи.
Екстремально спортивні події дуже важливі для формування професіональних відносин серед керівників і підлеглих, по скільки поза робочого процесу, в екстремальній ситуації, керівник може бути вже «не керівником», а таким же рівноправним учасником команди і, нарешті, просто другом, який подасть руку в складній ситуації. Дружба - це сильне якість в команді, такі відносини в стратегічному плані набагато більш цінні, ніж ділові.

extrim4

Ми можемо з перерахувати, мінімум 10 причин заради яких варто провести екстремальне корпоративне свято або зробити невелику подорож з подоланням перешкод:
Ваша компанія - єдина команда і в бізнесі Ви успішні;
• формування процвітаючого колектива самим ефективним і швидким шляхом зауважте - що не найдорожчим);
багатогранна захоплююча форма свята;
розвиток мотивацій в досягненні успіху, роботи на отримання позитивного результату;
придбання знань і умінь переборювати себе, свій страх і зустрічаються на шляху перешкоди;
розвиток навичок взаємодопомоги, спілкування;
можливість поєднати кваліфікованній тренінг командної роботи з активним відпочинком;
можливість показати себе лідером не тільки на роботі;
можливість показати, що людський фактор важливіше всього;
можливість проявити себе кожному з учасників;
форма свята може бути різною  - змагання, проходження екстремальних етапів, всі як одна команда похід в гори, пікніки багато що інше.

extrim7

Зараз нікого не здивуєш пікніком з шашличком, але, повірте, ми знаємо масу секретів із забавними розвагами і багато варіантів польової кухні, які доставлять Вам справжнє задоволення. До складу нашої команди входять досвідчені інструктори та спортсмени з різних видів спорту, альпінізму і туризму, професійні бізнес-тренери та психологи. За плечима нашої компанії досвід організації численних спортивних, екстремальних заходів і змагань, конкурсів, фестивалів. Всі вони проходять в душевній атмосфері підйому і чудового настрою.
Все найкраще, що ми вміємо і бажаєте Ви - з радістю готові реалезовать для Вашої компанії!

 

Інформація надана сайтом http://shaleniy.com.ua