Навіщо потрібен тімбілдинг

Навіщо потрібен тімбілдинг
Тімбілдінг (teambuilding) в перекладі з англійської мови означає побудову команди. Це поняття має на увазі особливий тренінг, мета якого згуртувати колектив у єдину злагоджену команду.

Навіщо потрібен тімбілдинг

Кожен керівник компанії знає, що основа успішного бізнесу - це хороша злагоджена команда. І абсолютно не має значення, йдеться про маленькій фірмі, наприклад букмекерські Гол + Пас або про великої компанії.

Корпоративний тімбілдинг - це створення святкових подій, наприклад, таких як: ювілей компанії, організація корпоративу, виїзд всім офісом на природу. На таких заходах існує певна програма взаємодії між учасниками (співробітниками компанії), що дозволяє поліпшити внутрішню роботу фірми, зробити відносини в колективі більш тісними.

тімбілдинг

Основні вимоги до таких івентів встановлюють керівники компаній-замовника, але є обов'язкові моменти в організації святкового тімбілдинга, такі як:

  • неформальна дружня атмосфера, кожен співробітник повинен відчути себе максимально комфортно, щоб відкритися своїм колегам і спілкуватися на будь-які теми
  • протягом проведення тімбілдинга необхідно зробити так, щоб кожен зміг прийняти участь в різних конкурсах і завданнях, щоб проявити свої кращі лідерські якості
  • головна мета такого івенту, досягти за допомогою зусиль колективу, максимальної командної взаємодії, що дозволить в майбутньому працювати більш злагоджено і згуртовано над будь-якими завданнями та проектами.