Святкування 23 лютого в Києві

den-zaschitnika-otechestva

 

 

23 Лютого - один з небагатьох в календарі днів, коли наша сильна половина людства заслужила законне право приймати від жінок поздоровлення, подарунки та подяку. Вже кілька десятиліть ми вірні цій традиції урочисто і широко зустрічати та святкувати День захисника Вітчизни з особливим теплом та любов'ю.

Святкування 23 лютого в Києві, Сценарії проведення

 Івент-агентство «Шаленій.Kyiv-Event» пропонує Вам організувати і провести корпоратив, на честь великого свята "Дня захисника Вітчизни" який відзначається 23 Лютого, щоб це свято запам'яталося всім Вашим дорогим чоловікам. Будь це в дома з сім'єю або в офісі для співробітників. 23 Лютого - День захисника нашої батьківщини, в той же час і день Чоловіків. Для Вас, в нашому арсеналі, безліч яскравих сценаріїв , ми підберемо оригінальних артистів для проведення корпоративних свят на честь Дня захисника Вітчизни.Відмінне, яскраве і запам'ятовуючий захід - це імідж Вашої компанії і запорука подальшого успіху! Тому, якщо Ви довірите своє свято професіоналам, ми гарантуємо, що Вам залишиться тільки радіти забійному настрою і захопленню Ваших співробітників - дорогих чоловіків! Детальніше ознайомиться з організацією 23 лютого в Києві, а також про варіанти його проведення ви можете тут.

 

1. Польова армійська кухня

Організуємо для Вас виїзну польову армійську кухню на Вашому заході і корпоративному відпочинку на природі. З військовою стилістикою і атрибутикою, як на дрібних так і на масових святкових подіях в стилі мілітарі. Виїзна кухня - від нашого кейтерінгу в Києві - це гарантія якості!

den-zaschitnika-otechestva2 - den-zaschitnika-otechestva4 - den-zaschitnika-otechestva3 - den-zaschitnika-otechestva11den-zaschitnika-otechestva5 -

 

 

 

 

 


2. Армійський Пейнтбол

  За останні час пейнтбол стає все більш популярним видом активного відпочинку. Пейнтбол - це прекрасна можливість цікаво і активно провести 23 лютого в колі друзів або на корпоративі серед співробітників. Грати в пейнтбол можна на обладнаному майданчику, в лісі, в будівлі - все залежить від Ваших побажань.

peint-bolpeint-bol2peint-bol3peint-bol4peint-bol5

 

 

 

 

 

 

3. Військовий оркестр

  Світної на сонці мідь духових і звуки пружного маршу на параді, дзвінкий вальс, що летить над алеями парків, «Прощання слов'янки» і «Амурські хвилі» - звучання військового оркестру завжди зачаровує, народжує ні з чим не порівнянну атмосферу. 23 лютого у Вас є можливість відчути її.

voennoy-duhovoy-orkestr-2voennoy-duhovoy-orkestr-3voennoy-duhovoy-orkestr-5voennoy-duhovoy-orkestr-6voennoy-duhovoy-orkestr-11

 

 

 

 4. Дегустація вин

  Дегустація вин - це унікальна можливість для всіх любителів спробувати відомі вина, отримати спеціальні знання дегустації, і сформувати переваги своїх особистих смакових якостей! Ми із задоволенням допоможемо Вам по-справжньому насолодитися особливостями вина.

vino1vino2vino3vino4vino5