Організація Дня митника

tam ava


Ми не можемо залишити це велике свято в стороні, оскільки Митна служба - являеться одним з основних атрибутів держави. Пропонуємо відзначити цю дату незабутньо і весело.

Організація Дня митника в Києві

  У листопаді 1952 року, в силу вступила Конвенція, яка свідчила про те, що створена Рада митного співробітництва, а вже 26 січня 1953 р. (наступного року) була реалізована перша сесія цієї Ради (у Брюсселі), яка в 1994 році була названа «Всесвітньою митною організацією». На даній сесії представили голів служб митниці сімнадцяти країн, що входять до складу Європи. Через тридцять років - 26 січня був обраний, як День міжнародного дня митника.


 Ми не можемо залишити це велике свято в стороні, оскільки Митна служба - є одним з основних атрибутів держави. Пропонуємо відзначити цю дату незабутньо і весело. Івент-агенція в Києві «Шаленій.Kyiv-Event» з превеликою радістю допоможе Вам, наші дорогі митники у підготовці та реалізації цього чудового свята! Для Вас, ми підберемо найкращу локацію для проведення свята. За місцем розташування, ціною, якістю і з найсмачнішою кухнею. Індивідуально під колектив розробимо цікаву програму з урахуванням всіх ваших побажань і нашого креативу. Надамо на вибір велику кількість професійних ведучих, артистів оригінального жанру, музичних виконавців і безліч інших артистів.

 

                      Ведучі                              Артисти                            Музиканти                          Шоу-балети

             ava val      avaart      mus ava tam      ball ava tam