ПРИВiТАННЯ З 8 БЕРЕЗНЯ В КИЕВi

8 Березня – мiжнародний день весни i день наших неповторних, не замiнних жiнок. Час, коли ми даруeмо любов i увагу нашим найдорожчим, i самим коханим жiнкам. Завжди в цей чудовий день, жодна жiнка не обходитися без уваги чоловiкiв, подарункiв i квiтiв, а пiдготовка i проведення свята в честь 8 березня лягаe на чоловiчi плечi, але не дивлячись на це, приносить море задоволення.

Міжнародний Жіночий день – з давніх часів улюблене усіма нами свято, яке все менше і менше перестає носити домашній характер і все більше і більше, святкують не в сімейній обстановці, а в колі найближчих друзів, колег і керівництва. Організація корпоративу 8 березня – це чудовий спосіб не тільки позбавиться в це свято від суєти і стандартних привітань, але ще й унікальна можливість зорієнтувати своїх співробітників, а в першу чергу співробітниць на подальший успіх, а також закріпити командні відносини між коллегами і улюбленим керівництвом на тлі відмінного настрою під час святкування корпоративу в честь дня 8 Березня.

1. Квіти та букети на 8 Березня

Якщо для того, щоб подарувати букет квітів на протязі усього року, потрібен особливий привід (будь то День народження, ювілей або народження дитини) то 8 Березня – це чудовий привід вручити букет квітів жінкам просто так, щоб висловити своє захоплення і вдячність за те, що вони просто існують! Чоловіки як правило дарують квіти дружинам, матерям, тещам, подругам, коханим жінкам, колегам по роботі. Хоча саме свято з’явився як революційний. В наш сучасний час 8 Березня – це день всіх жінок, свято коли є можливість виразити всі ті емоції за те, що Ви цінуєте красу, терпимість, жіночність, вірність і любов своїх половинок …

2.Живі метеликі – надзвичайний подарунок

Метелик – це символ щастя, любові та благополуччя. Вважається, якщо потримати метелика в руці і відпустивши її парити до небес то здійсняться найзаповітніші бажання. Оригінальні подарунки любить кожна жінка. Їх дуже приємно отримувати, але й так само дарувати їх не менш приємно. До таких незвичайних подарунків відносяться і справжні живі метелики, замовити яких можна звернувшись в Івент-агенцію «Шаленій.Kyiv-Event». Для того щоб придбати живі метелики і подарувати їх своїм коханим, рідним і близьким людям, зовсім не обов’язково їхати за ними в екзотичні країни – це можна зробити навіть не виїжджаючи з Києва.

3. Композіціі з повітряних кульок

Пам’ятаєте, яким подарунком захоплювались всім відомі герої мультфільму про пригоди Вінні-Пуха та п’ятачка? Правильно, це повітряна кулька. Як не дивно це звучало, але саме він може стати не тільки оригінальним і зворушливим, але навіть, можна сказати сміливо вишуканим подарунком. Потрібно тільки вміти й знати, як правильно підібрати композицію і колірну гамму. Ми готові Вам в цьому допомогти і виготовити чудовий сюрприз з повітряних кульок на 8 березня.

4. Мастер-класс з декупажу

Скажіть, а у Вас є божевільні ідеї? Наприклад, пофарбувати улюблену вазу в світло-рожевий колір і оформити улюбленими квітами? Або з набридлого комода зробити старовинний і антикварний гарячо шоколадного кольору? Або вселити життя в стару швейну машинку?! Так? Тоді Вам ідеально підійде на 8 Березня – майстер-клас по техніці Декупаж та декору старих речей. Ми поділимося досвідом, секретними навичками перетворення нудних, скромних і не яскравих речей в шедеври. Політ фантазії і бажань не обмежений: декупаж, постарілі патини, кракелюр… Замовте майстер-клас з декупажу і ми впевнені Вам це сподобається!