Антитiла

antutila1antutila3antutila2
starIcon10/10

Українська група Антитіла захоплює своєю динамікою і драйвом, легким сарказмом і свободою, які звучать в кожній пісні. Антитіла – це поп-рок група. Вони подобаються багатьом легким стилем виконання…

Product Description

Українська група Антитіла захоплює своєю динамікою і драйвом, легким сарказмом і свободою, які звучать в кожній пісні. В репертуарі колективу багато хітів українською, російською та англійською мовами. Тому знайти «то, що треба» для себе зможе кожен ваш гість.

Антитіла – це поп-рок група. Вони подобаються багатьом легким стилем виконання і такими, що запам’ятовуються текстами пісень. Композиції в основному ліричні, про любов, відносини і почуття. За рахунок своєї унікальності і різноманітності група сподобається не тільки молоді, а й людям більш старшого віку. Невеликий колектив виконавців здатний влаштувати яскраве, видовищне шоу з відмінним чистим звуком і енергією, що б’є через край. Під їхні пісні можна танцювати, підспівувати або просто провести приємний вечір.

Антитіла часто запрошують на корпоративи, весілля та ювілеї. Вони стануть перлиною будь-якої вечірки, вашого особистого свята або масової презентації. Крім власних пісень група виконує деякі кавер-версії популярних українських хітів.

Вартість
Тривалість виступу
Додатково оплачується
Вiдео