Новий Рік - Агро-Київ

Новий Рік - Агро-Київ

 

 

 Дата - 19.12.14

Кількість - 40 чол

Подія - Новорічний корпоратив

Замовник - Агро-Київ

 19 грудня у Києві в ресторані «Старе місто» івент-агенція «Шаленій» організувала і провела новорічний корпоратив для компанії «Агро-Київ».

 Вечір проходив в яскравій,  і дуже цікавій тематиці «КОЗИрний НР»

 Біля входу, гостей зустрічав символ Нового року 2015 - «Козел» у вигляді ростової ляльки. Він не тільки розважав гостей які приходили, а й дарував прекрасну можливість особисто з ним сфотографуватися на тлі фото зони, яку ми попередньо підготували.

 Всі співробітники компанії «Агро-Київ», змогли взяти участь у різноманытних конкурсах, танцювальних майстер-класах, а також у розіграші лотереї та отримати цінний приз, за свої старання і винахідливість.

 Ведучим свята був соліст музичної групи і талановитий ведучий, Олександр. Протягом усього вечора дарував людям гарний настрій, драйв, а також радував всіх своїм вокальним виконанням, за що йому окреме, велике спасибі! Допомагав ведучому дивувати публіку наш хороший друг і професійний артист оригінального жанру в Києві - «MAD LIMP». Який виконав номер «Popping show, жива статуя» і оригінально привітав від «Дідуся Мороза в стилі Битбокс». Вечір плавно переходив в танцювальне русло і закінчився запальними танцями.

=) Вчора на корпоративі раптово з'ясувалося, що жінки нині зустрічають Рік Козла, а чоловіки - Рік Вівці =)

 Детальніше про організацію Нового Року, читайте в розділі - "Організація Нового Року"