Олена Луценко

Алена Луценко
alena1alena2
starIcon8/10

Переможниця проекту «Голос Країни» 8 сезон учасники і самі тренера називали «душею команди». Дівчина володіє дуже потужним, але одночасно по-жіночому ніжним і чуттєвим тембром…

Product Description

Організація виступу по тел: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

Переможниця проекту «Голос Країни» 8 сезон учасники і самі тренера називали «душею команди». Дівчина володіє дуже потужним, але одночасно по-жіночому ніжним і чуттєвим тембром. Її композиції зачіпають найпотаємніші спогади, а повне занурення в виконувану пісню максимально притягує увагу всього залу для глядачів. На сцені артистка повністю розкриває себе, що зараз зустрічається вкрай рідко.

Олена Луценко в основному виконує пісні українською мовою, в репертуарі багато народних і традиційних українських композицій. Але дівчині з таким розкішним оксамитовим голосом під силу абсолютно будь-який репертуар, від класики до сучасних мотивів.

Олена Луценко може не тільки виконувати пісні, а й вести якийсь діалог з глядачем, постійно утримувати увагу на себе, не дасть нудьгувати нікому на вашому святковому вечорі або заході. Вона, без сумніву, сподобається будь-якій аудиторії, тому що майстерно адаптується під ситуацію і настрій глядача.

Вартість
Тривалість виступу 45 хв
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео