23 лютого

Організація та проведення 23 лютого в Києві - День захисника Вітчизни

  Івент-агенція в Києві "Шаленій.Kyiv-Event" пропонує організацію та проведення заходу або корпоративу на честь 23 лютого 2014 так, щоб це свято запам'яталося всім захисникам (чоловікам) Вашого офісу. Адже 23 лютого - це не тільки День захисника Вітчизни, але й у той же час, це і день Чоловіків. Якщо ви думаєте, що 23 лютого - це свято військовослужбовців, то ви помиляєтеся. 23 лютого - це День Захисника Вітчизни. Кожен чоловік, будь він солдатом або вченим, програмістом, бізнесменом, фермером - Захисник.

   До святкування 23 лютого потрібно підійти з фантазією. Адже ваш чоловік - це захисник вашої родини. Гідне святкування 23 лютого - це ваша вдячність за те, що ви відчуваєте себе «як за кам'яною стіною». У нашому арсеналі безліч яскравих, креативних, оригінальних сценаріїв організації та проведення 23 лютого, а креативне и яскраве свято - це вже імідж Вашої фірми або організації! Тому довірте організацію та проведення свята професіоналам своєї справи і Вам залишиться лише радіти відмінному настрою співробітників Вашої компанії. Пропонуємо Вам ознайомитись з переліком наших професійних ведучих, артистами оригінального жанру, шоу-балетами, музичними групами. 

             Ведучі                                 Артисти                                Шоу-балети                             Музика

Ведучий на 23 лютого       артисти на 23 лютого       шоу балет на 23 лютого       музика на 23 лютого

Сценарії організації та проведення 23 лютого у Києві

23 лютого - День захисника Вітчизни, присвячений справжнім чоловікам. Де б не організовувалося свято, на роботі в офісі, в оточенні своїх друзів, його можна зробити ще більш святковим, використовуючи заздалегідь приготовлених і продуманих сценаріїв заходу. У сценарії святкування 23 лютого можна включати не тільки поздоровлення і тости, але також ігри та конкурси на звання «справжнього полковника». Ось побачите, навіть серйозні й мовчазні чоловіки з великим задоволенням включаються в свято, побудоване таким чином. Так давайте ж порадуємо їх гарним сценарієм присвячений тільки їм!

замовити організацію 23 лютого

police academy ava   western ava   ava superman

PS - Ніколи наша Батьківщина не буває такої беззахисною, як ввечері 23 лютого! )

Також рекомендуємо ознайомитися  з матеріалом, "Святкування 23 лютого в Києві, Сценарії проведення" докладніше>>>

otzuvu2